2 Aralık 2022 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Balık burcunda ilerleyen Ay 05.55-07.41 arası boşlukta ilerliyor ve sonrasında Koç burcunun evine giriş yapıyor. Gün boyu açısız ilerleyecek olan Ay günün geri kalanında ön sezgili, hassas ve kırılgan olacağımız enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca fiziksel hareket gerektiren işlerde ve zihnimizi meşgul edici faaliyetlerde başarı oranımız düşebilir. Yaratıcılık gereken çalışmalarda ise daha fazla verim sağlayabiliriz. Tüm yaşamın birliğini sağlamak için herhangi bir beklentimiz olmadan hayır işleriyle de uğraşlar verebiliriz.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Neptün karesi etkili oluyor. Zihinsel karışıklık ve iletişim kopukluğu ile doğru ve net bilgiye ulaşamama gibi kısıtlamalar getirecek. Kişisel ilişkiler, yanlış anlamalar, kararsızlıklar ve aldatma- aldatılma gibi utanç verici durumlar oluşabilir.

Politik ve sosyal alanlarda asılsız dedikodular ve önemli mevki sahibi insanlara atılan iftiralar ya da skandallar ile gündem değişebilir. Sosyal medyada bilgi eksikliğinden kaynaklı yalan haberler ile bilgi kirliliğine neden olabilir.

İş bağlantıları, sözleşme, anlaşma ve önemli kararlarınızı birkaç gün ertelemek yerinde bir karar olacak. Böylelikle ihmaller, önemli ayrıntıların gözünüzden kaçırmasına izin vermeyecek hem de karşı tarafın hileli ve haince hareketlerine karşı tedbirinizi almış olacaksınız.

Günün diğer gezegen hareketinde Venüs-Satürn arasında atmışlık açı kalıbının etkinleşecek olmasıdır. Yavaş ama istikrarlı adımlarla uzlaşma ve ilerleme kaydedilen bir gönümdür. İş ve kariyer yaşamınızda daha önceden alamadığınız haklarınız için hareke geçerek üstlerinizle bir görüşme ayarlamanın tam vakti. Geciken, tefinizi, iş ile ilgili sorunlarınızı, promosyon, zam gibi isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

Hisse senetleri, gayrimenkul, yatırım planlarınıza destek veren bir gönümdür.

Siyaset ve halkla ilişkiler alanlarında çalışmaları olanlar çok önemli bir dönemdesiniz. Karşınıza çıkabilecek fırsatları kaçırmamaya çalışın.

Sanat ve güzellik sektöründe emek verenler sizlerde bu dönem hem saygınlık kazanabilir hem de yaratıcılığınız artabilir ve maddi açıdan da rahatlayabilirsiniz.

Bu dönem yeni doğan aşk ilişkilerinde partnerler arasındaki yaş farkları söz konusu olacaktır. 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.