1 Aralık 2022 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Balık burcunun evinde geçiriyor. Ay Balık burcunun evinde ilerliyor.İçe dönük enerjilerle güne başlıyoruz. Yaratıcılık ve ilham gerektiren işlerimize ağırlık vermek için ideal bir gün sevgili dostlar.

Ay sabah erken saatlerde Uranüs ile uyumlu bağlantı kuruyor ve sonrasında Venüs ve Mars arasındaki karşıtlığa bağlanıyor. Ve günün gezegen hareketlerinden ise Venüs-Mars karşı karşıya geliyor. Gerginlik ve arzuları arttıran bir etkiye sahiptir. Sağlam temellere dayanmayan ilişkilerde, eşler arasında cinsel gerginliklere dayanan sorunlar ortaya çıkabilir. Dolayısıyla artan arzularınız sizi başkalarına çekebilir. Birkaç gün hislerinizle hareket etmemeye çalışmalısınız. Zira hayal kırıklıklarına ve uygunsuz gelişmelere sebebiyet verebilirsiniz.

Bu stresli enerjiyi iş yaşamınızda rakiplerinize karşı çalışmalarınıza kanalize edin, egzersiz yapın veya sosyal becerilerinizi geliştin sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür karesi etkili oluyor.Anlayış eksiliği yaşayabilir, duygu ve düşüncelerimiz ön yargılı olabilir. Dolayısıyla iş ve ilişkilerde özenli davranmalı, yoruma çok fazla yer bırakan bir şey söylememeye dikkat etmeliyiz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Neptün ile kavuşuyor.Duygusal karışıklık, dalgınlık ve unutkanlık yaşamamıza neden olabilecek bir geçiştir. Evimiz, ailemiz, kişisel ilişkilerimizi etkileyebileceği gibi hayatın iş veya finans gibi daha maddi yönlerini de etkileyebilir. Dolayısıyla önemli toplantı, anlaşma, sözleşme ve mali işlerimiz de sıkıntılar yaşayabiliriz, en iyisi gerçekçi düşünerek hareket etmek olacak.

Ayrıca, zehirlenmelere veya bulaşıcı hastalıklara elişli bir geçiş, ilaç, alkol ve anestezik ilaçlara karşı duyarlılığımızda artabilir. Özellikle yediğimiz besinlerin hijyen ve temizliğine her zamankinden daha fazla önem göstermeliyiz.

Günün geri kalanını daha çok ruhsal ve manevi bir yol çizerek ilerletmeye çalışmalı, sadaka vermeyi de ihmal etmemelisiniz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.