29 Kasım 2022 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay günü Kova burcunda geçiriyor. Sabah saatlerinde Ay-Satürn ile kavuşum, Mars ile trine açı oluşturuyor Ayın boşluğa gireceği zamana kadar oldukça güçlü, hırslı ve azimli olacağız. İşlerimizi yapmanın en verimli yolunu bulabiliriz. Sabrımız ve öz disiplinimiz, dikkatimiz dağılmadan veya cesaretimiz kırılmadan ağır ağır ilerlememizi sağlayacaktır.

Sonrasında Ay saat.09.53 de boşluğa giriyor. Ve günü boşlukta geçiriyor. Elbette günün geri kalanında yeni bir şeylere başlamak, girişimlerde bulunmak, önemli kararlar almak açısından pek elverişli olmayacak. Bu enerjiyi rutin işlerimizi yoluna sokmak, planlarımızı gözden geçirip ayrıntılar üzerinde düzenlemeler yapmak adına değerlendirebiliriz. Geceye doğru ilerleyen zaman içinde zihnimizi ve bedenimizi rahatlatacak manevi çalışmalara da odaklanabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Merkür-Rx Mars karşıtlığı etkili oluyor. Dürtüsel eylemler, kışkırtıcı konuşmalar ve sinirleri geren bir transittir. İç huzursuzluk getirecek olması nedeniyle sözel tartışmalara, tartışmalar kavgalara ve gittikçe boyutu büyüyen olaylara yol açabilir. Dolayısıyla egomuzu kontrol edebilirsek bu stresli enerjiyi cesaret ve kararlılıkla zihinsel aktivitelere aktarabiliriz. İş stratejisi planlamak, rekabet etmemiz gereken zorlu mücadelelerle meşgul olmak veya etkili bir konuşma yapmak için değerlendirebiliriz. Birkaç gün ani ve beklenmedik olaylar yaygın olacağından, iş makineleri, elektrikli alet kullanımlarında ve trafikte özellikle dikkatli olmaya çalışmalıyız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.