23 Kasım 2022 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Işığını kapatan Ay Akrep burcunda ilerliyor.Plan ve hedeflerimize çok kolay odaklanabileceğimiz bir gün. İş ve sosyal hayatımızda ilerlemek istediğimiz noktaya ulaşabilecek, potansiyel gücü ve inancı kendimizde bulabiliriz.

Ay erken saatlerde Satürn ile kare görünüm oluşturduktan sonra günün ilk yarısı Ay Neptün trinesi devreye giriyor.Hayal gücümüzün derinliklerinden zenginlikler çıkartabileceğimiz bir geçiştir. Aynı zamanda zihnimizi de daha uyanık tutmak gerekiyor. Bir rüya durumuna kaymak çok kolaydır. Bu sebepten yanılgılara kapılmayalım ki planlanmamış bir toplantının, beklenmedik bir olayın veya istenmeyen sonuçların etkisinden korunalım sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Plüton atmışlığı devreye giriyor.Ortaklı ve Parasal konularda önemli adımlar atmanız söz konusu olabilir.

Koşullarımızın yetersiz kaldığı İş ya da özel konularda, güçlü ve etkin kişilerle irtibata geçerek destek ve yardım alabileceğiniz gelişmeler mümkün olabilir.

Akşam ilerleyen saatlerde Ay-Jüpiter ile uyumluluk sağlıyor.Günlük yaşamımızı yeniden yapılandırma ve ayrıntıları değerlendirmek isteyebiliriz.İlişkilerimizde ise sıcak ve samimi tavırlar ön planda olacağından bize değer veren insanların desteğini görebiliriz. Ya da kişisel meselelerimizi halletmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

Ay saat 21.15 ve 23.15 arası boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yay burcunun evine giriş yapıyor.Yaklaşık iki buçuk gün boyunca dışa dönük ve iyimser enerjiler verirken özgürlük ve maceraya atılma arzusu duyabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.