22 Kasım 2022 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay Akrep burcunda ilerliyor.Sezgisel derin ve tutkulu ruh haliyle güne başlıyoruz. Ay’ın boşluğa gireceği zamana kadar plan ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için gerekli olan motivasyon ve cesareti kendimizde bulacağız. Karşımızdan gördüğümüz davranışlara göre hareket edecek olayları kontrolümüz altına alacağız.

Ay günü açısız tamamlayacak. Güneş ise Yay burcuna giriş yapıyor.22Aralık tarihine kadar Yay burcunda kalacak. Bu zaman içinde bol hareketli ve dışa dönük enerjiler sağlayacak. Dünyayı yeni bir ışıktan görmemize yardımcı olacak tecrübelere yöneleceğiz. Bu dönem, hedeflerimizi elde etmenin yeni yollarına odaklanabiliriz. Fırsat ve imkânlarımız oldukça genişleyebilir ve aynı zamanda girişimlerimiz çoğalabilir. Dolayısıyla şimdiye kadar önümüze çıkan engel ve tıkanıklıkları kaldırabileceğimiz enerjiye sahip olacağız.

Meraklı bir zihin, kendimizi aşmak, kendimizi yansıtmak ve kendimizi anlamak isteyeceğimiz de bir zamandır. Felsefe, din ve ezoterizm gibi konularda araştırma yapmak ve bilgilenmekten ayrı bir zevk alabiliriz.

Aynı zamanda bildiklerimizi öğrendiklerimizi başkalarıyla paylaşmak ve öğretmekten de ayrı bir zevk alacağız.

Bu dönem, eğitim almak, yabancı birine âşık olup evlenmek veya, kariyer yapmak için Yurt dışında kalmaya karar verebiliriz.

Özel isteklerimizde ivme kazanıyor. Eşimiz veya partnerimiz ile egzotik geziler, kamplar, entelektüel ve sosyal olarak kendimizi zenginleştirebileceğimiz organizasyonlara katılabileceğimiz mükemmel bir zamandır.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Merkür aynı noktada kavuşuyor. Sevginizi dile getirme, ya da başkasının sevgisini, takdirini kazanma şansı veren bir enerjidir. Seyahat etmek, arkadaşınızı ziyaret etmek gibi fırsatlar bulabilirsiniz. Yada epey zamandır görmediğiniz sevdiğiniz kimsenin yapacağı sürpriz sizi mutlu edebilir.

Özellikle bekârlar sevginizi diğer zamanlardan daha kolay itiraf etme zamanını bulmuşken sevdiğiniz kimseye açılabilirsiniz.

Bu geçiş beklemediğiniz İltifat, mektup, davetiye, hediye veya hatta para da getirebilir.

Ticaret ve pazarlama alanları, şiir, müzik ve zanaat gibi elleri veya sesi ile para kazananlar içinde çok önemli bir geçiştir.

Herhangi bir sanatsal ve yaratıcı becerinizi geliştirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

İş ya da özel hayatınızda yaşadığınız anlaşmazlıklara barışçıl çözümler bulabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.