17 Kasım 2022 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Aslan burcunda ilerleyen Ay 02.56-04.04 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Başak burcunun evine giriş yapıyor. Başak burcuna girişiyle Aslan burcunun eğlenceli, keyifli enerjisinin yerine, daha ciddi ve somut konulara dikkatimizi vereceğiz. Yaklaşık iki gün boyunca, çalışmak, üretmek ve konsantrasyon gerektiren önemli görevlerimizi tamamlamak isteğinde olabiliriz. Dolayısıyla, uğraşlarımız, üzerinde çalıştığımız işlerimizde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalamak önemli hale gelecek.

Ayrıca sağlık işlerimiz, hastane ziyaretlerimiz, spor, diyet programlarımızdan destek almak için de yaklaşık iki buçuk gün boyunca bu enerjiden faydalanabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Venüs karesi etkili oluyor. Rahatlık ve öngörülebilirlik arayacağımız bir geçiştir. Bu saatlerde öz merkezli ve dikkat çekmeye meyilli olabiliriz. İş, duygusal konular ve parayla ilgili uğraşlarda aklıselim hareket etmek önemli olacak. Ayrıca hoşgörülü olmayı unutmamalı, aşırı yeme- içme ve lüzumsuz alışverişlerden uzak durmalıyız sevgili dostlar.

Merkür bugün Yay burcuna giriyor ve 7 Aralık'a kadar burada kalacak. Ancak Yay burcunun bir sürgün, yani Merkür için karşıt işareti olduğu düşünülürse, bu sefer teorileştirmeye, felsefi tartışmalara veya siyasi tartışmalara zemin hazırlayacak Aynı zamanda, havalarda uçmak, ve ayrıntılara dikkat etmemek gibi kötü hazırlanmış projelere dahil olabilirsiniz.

Bu dönemin durumlarında uluslararası ilişkiler, hukuki, hukuki konular, mali ve ekonomik uluslararası anlaşmalar konuları önemli bir rol oynayabilir.
Bu, yurtdışındaki eğitim de dahil olmak üzere eğitimle ilgili projeler geliştirmek, dış bağlantıları ve bağları güçlendirmek için iyi bir zamandır. Yabancı bir dili geliştirmek, diğer kültürleri daha derinden incelemek için uygun bir dönem. Yabancı akrabalar, arkadaşlar ve ortaklarla iletişim kurmak için iyi bir zamandır sevgili dostlar.

Sevgiler.