15 Kasım 2022 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay Aslan burcunda ilerliyor.. Güne yaratıcı, cömert ve romantik enerjiler veriyor. Mütevazı olsak bile asil bir hava yaratarak parlama ve ilgi görme arzusu duyabiliriz.

Yaratıcılık gerektiren işlerimiz, cesaret isteyen girişimlerimiz için bu enerjiden faydalanabiliriz.

Ay günün tek bağlantısını Şirontrinesi ile etkinleştiriyor. Şefkatli, merhametli ve bağışlayıcı enerjiler içermekte. Bilinçaltınızdaki negatif kayıt ve korkular açığa çıkabilir. Yaşamanıza olumsuzluklara neden olan ve size ters gelen bazı olay, kavramlar ve insanlarla yüzleşip onları affederek yaralarınızı iyileştirebilirsiniz.

Hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz sevgili dostlar.

Gökyüzü bugün oldukça olumlu gezegen hareketlerine sahne oluyor. Güneş-Neptün, Merkür-Plüton uyumluluklarının yanı sıra Venüs-Jüpiter olumlu bakış açısı oluşturuyor. Yılın en şanslı günlerinden biridir sevgili dostlar, birkaç gün bu transitin olumlu etkisinden yararlanmaya çalışın.

İki benefik gezegen huzurlu bir ruh hali verecek yaşamınızı zenginleştirecek fırsat ve şanslar getirecektir. Sosyal ortamlarda mutlu anlar yaşayabilir, popülerlik kazanabilirsiniz. Yeni tanışmalar yeni aşklara başlayabilirsiniz. Partnerinizle zevkli ve eğlenceli birkaç gün geçirmek isteyebilirsiniz.

Özellikle bu geçiş ile stresli, yolunda gitmeyen birliktelikler, ilişkilerini kurtarma şansı elde edebilirler.

İş yerinizde üstlerinizden promosyon, prim, zam istemeyebilir, kariyer hedeflerinizden bahsedebilirsiniz. Onlarla kuracağınız diyaloglarınızda olumlu ve iyimserlik havası esecek ikna yeteneğiniz sayesinde işlerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz.

Yatırım ve finansal konularda tasarruf planları geliştirebilirsiniz. Banka işleriniz ya da ihtiyacınız olan Borç alıp-vermek gibi konularda her zamankinden daha rahat ve emin hareket edebilirsiniz.

Hukuk alanındaki işlerinizde hızlı bir şekilde sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz.

Hanımlar kendiniz için bakım, botox, dolgu gibi uygulamalar yaptırabilir, ihtiyacınız olan, kozmetik ürünleri, takı, parfüm veya ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.