9 Kasım 2022 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Boğa burcunda ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Riske girmekten ziyade daha güvende olacağımız durumları tercih edeceğimiz bir gün geçirebiliriz.

Ay günün ilk yarısı Plüton ile uyumlu görüm oluşturuyor. İş, kariyer, aşk ve finans gibi hayatımızın her alanında, zor olanı başarma istediğimiz ön plana çıkıyor. Dolayısıyla stratejik hareket edip amacımıza yaklaşabiliriz.

Bağımlı olduğumuz ve bırakmak istediğimiz herhangi bir alışkanlığımız veya yaşam enerjimizi tüketen, bizi aşağıya çeken insanları değişim dönüşüm enerjisiyle geride bırakabiliriz. Bu sayede hayatımızı kolaylaştıracak ve onlara ihtiyacımız olmadığını anlayabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter atmışlığı etkili oluyor. Daha geniş bir anlayışa ve hoşgörüye sahip olacağız, başa çıkamadığımız sorunlar iş yada aile içi sıkıntılar varsa bu geçişten faydalanarak, karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesinde çözümler üretebiliriz sevgili dostlar.

Sonrasında Ay saat 14.00-16.37 arası boşluktailerliyor ve sonrasında İkizler burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca Sosyal ve uyumlu bir ruh halinde olacağımız enerjiler getiriyor.

Günün gezegen hareketinde Güneş ve Merkür-Uranüs ile karşıtlık açı oluşturuyor. Hayatımızda daha fazla ilerleme arzusu ile hem daha güvenli ve hem de daha endişeli hissedeceğimiz enerjiler içeriyor

Gerek bireysel gerek toplumsal yaşamlarımızı sarsacak beklenmedik olaylarla karşılaşabiliriz. Daha fazla özgürlük isteğimiz yeni deneyimler arzulamamıza ve hayatımızda radikal değişiklikler yapmamıza sevk edebilir. Beklenmeyen zorluklar, asi dürtüler, kararsızlıklar aile, otorite veya arkadaşlarımızla kontrolümüz dışında çatışmalara ve problemler yaşamamıza neden olabilir. Bu süreçte koşullar bizi heyecanlandırabilir, kumar, spekülasyon ve ani bir ilişkiye başlamalıyız.

Karşı karşıya kaldığımız bu yoğun kutuplaştırıcı enerji ile Bazı yolların nedenini ve bunlardan kaynaklanan sonuçları görmeye çalışmalı, disiplinli ve olgun seçimler yapmalıyız.

Sevgiler.