7 Kasım 2022 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay saat 08.15 de Boğa burcunun evine giriş yapıyor. Maddesel değerler ve dünyasal zevklerimiz ön plana çıkarırken, eğlenmemizi ve bizim için sahip olduklarımızı takdir etmemizi de teşvik ediyor.

İş ya da özel konularımızda kuracağımız diyaloglarda anlayış ve hoşgörümüz sayesinde hiç çaba sarf etmeden olumlu ilerlemeler kaydedebiliriz. Bütçemizle ilgili planlamalar yapabilir maddi konuları yeniden gözden geçirebilir, istikrara kavuşturabiliriz.

Yarın Boğa burcunun evinde Ay tutulması geçekleşiyor. Bu tutulma, Ekim 2023'e kadar uzanan Boğa-Akrep tutulmasının 2022 yılının sonuncusudur.

Boğa –Akrep aksı tutulmaları Maddi ve manevi gerçekliklerimizi dengelemenin yeni yolları ile birlikte yeni bir finansal sistemin doğuşunu da ortaya çıkabilir.

Ay tutulmaları karmaşık ve tehlikelidir. Duyguları kontrol altında tutmak ve çatışmalara girmemek daha iyidir. Ve sadece sakince bu dönemi yaşamalıyız. Ancak evrenin göstermek istediği İşaretlere dikkat etmeli, bize ne tür insanlar, hangi taleplerle, hangi durumların geliştiği ve ne öğrettikleri ile geliyorlar. Dolayısıyla herhangi bir konuda acele adımlar atmamalıyız sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Satürn karesine etkili oluyor. İlişkilere mesafe ve zorluklar getiriyor. Birkaç gün ilişkilerinizde uyum ve huzurunuzu kaçıracak tutumlarda bulunmamaya çalışın zira partnerinizle ya da sevdiklerinizle aranızı düzeltmek için ekstra çaba içine girebilirsiniz.

Hoşgörü azlığı ve tembellik çokluğu görülebileceği gibi moral ve performansı da düşürecektir. İş ve çalışma ortamlarınızda keyfi izin alanlar sorumluluklardan kaçanlar kendi görevlerini başkasına yıkmaya çalışanlara birkaç gün tahammül etmek zorunda kalabilirsiniz.

Mali konularda anlaşma, sözleme gibi imzalık işlerinizi ve borç-alıp verme, kredi çekme gibi girişimlerinizi şimdilik ertelemek sizin açınızdan yararlı olacaktır. Zira uzun vadede kriz ve hayal kırıklıkları getirebilir.

Ayrıca geçmişteki gereksiz yapmış olduğunuz harcamanızı telafi etmek için kemer sıkma planına ihtiyaç duyabilirsiniz

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.