4 Kasım 2022 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Balık burcunun evinde ilerliyor. İçe dönük enerjilerle güne başlıyoruz. Kendimizden çok çevremizdekilerin duygu ve düşünlerini önemseyebilir, kolay etki altında kalabiliriz. Dikkat gerektiren işlerimizde çok ısrarcı olmamakta fayda var zira kararsızlık yaşamamız mümkün olabilir. Yaratıcılık ve ilham gerektiren işlerimize ağırlık verebiliriz. Ayrıca Sevdiklerimizle zaman geçirmek duygularımızı İfade etmek için değerlendirebileceğimiz bir gün.

Sabah erken saatlerde Ay-Uranüs atmışlığı ile heyecan verici fırsatlara açık etkilerde olacağız. Dolayısıyla, özgürlük ve yeni şeyler denemek, alışığın dışına çıkma gibi düşüncelerimiz eşliğinde güne başlıyoruz.

Gün ortalarına doğru Ay-Neptün beraberliği etkilioluyor. İyi bir zamanlama duygusuna sahipsek bazı şanslar yaşayabiliriz., ancak bazı kararsızlıklar ve güvensizliklerin oluşması da mümkün.

Bu zamana sarkan herhangi bir İşlerimize, görüşmelerimize yaklaşımınızda son derece idealist olacağız ve manevi inançlarınıza göre hareket etme olasılığımız da yüksek olacak.

Bu enerjiyi yaratıcılık gerektiren uğraşlarımız, projelerimiz varsa değerlendirmeye çalışabiliriz.

Ayrıca, alerjik reaksiyonlar, İlaç kullanımları, kimyasal etkileşimler sudan gelebilecek zararlar ve doğalgazla ilgili sıkıntılı durumlara karşı da dikkatli olmakta fayda var.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars karesi etkili oluyor. Motive olduğumuz konulara ve belki de iddialı bir şeyi başarmaya yönelik güçlü bir arzu duyabiliriz. Yapılması gereken şeyler veya yapılacak en iyi şey hakkında gücümüzü göstermek isteyebiliriz. Yine de sorunlar, memnuniyetsizlikler ve çekişmeler ortaya çıkabilir. Bu zaman diliminde duygularımızı olumlu yönde tutmaya çalışmalı sabırlı hareket etmeliyiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.