2 Kasım 2022 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Kovaburcunun evinde ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz.Ay günün ikinci yarısında boşluğa gireceğinden günün ilk yarısını önemli işlerimizi halletmek, istek ve beklentilerimize karşılık bulmak adına değerlendirmeye çalışmalıyız.

Ay boşluğa girmeden önce Kova burcunda son bağlantısını Gün ortalarında Mars trinesi ile oluşturuyor. Bu transit enerjimiz, cesaretimiz ve öz güvenimizi yükseltecek enerjiler barındırıyor. Dolayısıyla duygusal ve fiziksel olarak hızlı harekete geçebiliriz. Yeniayında desteği ile Hayatımızla ilgili yeni adımlar atmak, girişimde bulunmak ve hızlı ilerlemeler kaydetmek adına kendimizi oldukça kararlı ve cesur hissedebiliriz

Ay14.08-21.47saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Balık burcunun evine giriş yapıyor. Bedensel ve ruhsal olarak hassasiyet artışı söz konusu olabilir. Ciddiyet ve önem arz eden işler, uzun vadeli ve kalıcı olmasını istediğiniz girişimler, anlaşma, sözleşme ve görüşmeler açısından elverişli bir zaman değildir. Dolayısıyla akışta kalmak, rutin konularla ilgilenmek, toparlanmak ve eksiklerinizi tamamlamak için değerlendirebiliriz.

Ay Balık burcuna girişi ile yaklaşık İki gün boyunca Şefkatli, özverili ve hassasolacağımız enerjiler verecek. Hayal gücümüz ve yaratıcılığımızı en yüksek düzeyde kullanabilir, iyi niyetimize de sınır koymakta zorlanabiliriz.

Hayata karşı birlik olmak gereken yardım amaçlı çalışmalar içinde yer almak isteyebiliriz. Sevdiklerimiz, yaşlılar ya da barınacak yeri olmayan, hayvan dostlarımızın ihtiyaçlarına ve sağlıklarına dair üzerimize bazı sorumluluklar alabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.