30 Ekim 2022 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Mantığımızla hareket edeceğimiz ve mesafeli olacağımız enerjiler veriyor Ayın boşluğa gireceği akşam saatlerine kadar başarı elde etmek istediğimiz konularda, organize ve planlı hareket ederek kolay ilerleme sağlayabiliriz.

Sabah erken saatlerinde Ay-Neptün atmışlığı ile güne merhamet, güven ve sadakat gibi iyi niteliklerle başlıyoruz.

Gün ortalarında Ay-Plüton ile kavuşuyor. Derin ve yoğun duygular üretme eğilimde olacağımız bu zaman dilimde kendimizle ilgili konularda nötr kalmakta zorlanabiliriz.

İşimiz veya ailemizle ile yaşadığımız zorlukları kafamıza takabiliriz. Yaşamımıza yeni bir yön vermek, geçmişi geride bırakmak isteyebiliriz. Kendimizin ihtiyacı olan herhangi bir tedaviye başlamak veya danışmanlık almak için bu enerjiden faydalanabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter atmışlığı hoşgörülü ve cömert olabileceğimiz enerjiler getiriyor. Hayatı geniş bir çerçeveden görüp, hem kendimiz hem de başkalarının yararına en iyi olanı yapma eğiliminde olacağız.

Planımızda var olan görüşmelerimizi yapmak, İş başvuruları, eğitim başvuruları, referans bulmak, önemli resmi kurum işlemleri, ekipsel faaliyetler yeni girişimlerimiz adına harekete geçmek için bu enerjiden yararlanabiliriz.

Kendimize yakın hissettiğimiz kişilerle birliktelik kurabilir, duygusal olarak tatmin edici konuşmalar yapabilir kendimizi daha iyi hissedebiliriz.

Ailemiz ile mali durumumuz, evimizin ihtiyaçları hakkında fikir alışverişleri yapabilir, önemli kararlar alabiliriz sevgili dostlar.

Hemen sonrasında Ay saat 18.15-18.43 arası boşlukta ilerliyor ve sonrasında Kova burcunun evine giriş yapıyor. Bizlerde yaklaşık iki buçuk gün boyunca enerjimizi dış dünyaya yönelteceğiz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.