24 Ekim 2022 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Terazi burcunda ilerliyor.

Yarın yeniay ile birlikte Akrep burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Dolayısıyla Işığı kapanan Ay’ın son günleri her zaman zordur. Zira enerjimiz düşük, düşüncelerimiz karışık ve acı verici hissedebiliriz. Kavgalara, dırdıra ve eleştiriye daha açık etkilerdeyizdir. Zira özel ilişkilerde ve tüm insanlarla ilişkilerde denge bulmak çok önemli olduğu günler geçirmekteyiz. Gerek insanlarla iletişimlerde gerek özel ilişkilerde uyumlu ve alttan alıcı olmayı görev edinmekte fayda var sevgili dostlar.

Tutulmanın etkisindeyiz. Bu döneme ait tüm olayların ve kararların uzun vadeli sonuçları olacaktır. Tutulmalar, değişimi tetikleyen bir katalizör gibidir. Bu dönemde başımıza gelecek her şey boşuna değildir. Evren dikkatimizi bir şeye çekmeye çalışıyordur.
 Peki, bu dönemde bizden ne isteniyor:


- maksimum farkındalık,
- dikkat,
- mevcut koşulların analizini gerektirmekte.


İkizler burcundaki Güneş Tutulması, Ay Düğümlerinin de dâhil olduğu Yeniay'dır. Bu başlangıç, niyetleri, hedefleri şekillendirmemizi gerektirmektedir.
Dolayısıyla bu Tutulmada panik, korku ve gerginlikten uzak durmakta fayda var.,Sadece neler olduğunu, hangi durumlarda, ne tür insanlarla karşılaştığımızı ve bize hangi bilgileri getirdiklerini gözlemlemek önemli olacaktır.

Artık gerçekleşecek olan olaylar tesadüf değildir.  Evrenden aldığımız ipuçlarıdır.
Tutulma her birimize yeni bir yaşam programı, yeni bir döngü başlatma fırsatı verecek olan güçlü bir enejidir. Sakin ve iyimser kalalım ki, bu enerji geleceğimize mümkün olan en iyi şekilde yansısın sevgili dostlar.

Günün ortalarında Ay-Satürn trinesi ile ciddi ve istikrarlı bir ruh halinde olacağız. Kişisel ve mesleki yaşamda dengeli ilerlemeler kaydedebiliriz. Hassas yada zor ilişki sorunlarını ele almak için ekstra sabır ve duygusal güç veren bu geçişten faydalanabiliriz. Ebeveynlerimiz veya üstlerimizden kişisel ya da mesleki destekler alabiliriz..

Akşam saatlerinde Ay-Merkür kavuşumu etkili oluyor. Bu geçiş ile sert, tutumlu veya isteksizce iletişim kurabiliriz. Bazı durumlar kararlarımızı yavaşlatabilir, ancak ilerlemek için durakladığımızda bu bizim için yararlı bir süreç olabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.