4 Ekim 2022 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Oğlak burcunun evinde ilerleyen Ay saat 06.49 da boşluğa giriyor ve gün ortalarına kadar boşlukta ilerliyor. Dolayısıyla günün ilk yarısı Ay boşlukta ilerleyeceğinden bedensel ve ruhsal olarak hassasiyet artışı söz konusu olabilir. Ciddiyet ve önem arz eden işler, uzun vadeli ve kalıcı olmasını istediğiniz girişimler, anlaşma, sözleşme ve görüşmeler açısından pek elverişli olmayabilir. Dolayısıyla akışta kalmak, rutin konularla ilgilenmek ve eksiklerinizi toparlamak için değerlendirebiliriz.

Ay saat 13.21 de Kova burcunun evine giriş yapıyor. Enerjik, yenilikçi ve ne yapacağı belli olmayan bir ruh halinde olacağımız enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca olaylara ve durumlara geniş bir bakış açısıyla yaklaşabiliriz. Herkesten farklı olmak, farklı olanı yapmak isteğimiz ağır basabilir.

Ekip çalışmaları içinde yer almak, sosyalleşmek yaşantımıza renk ve hareket katacak şeylere daha çok eğilim gösterebiliriz.

Sonrasında Ay-Jüpiter atmışlığı devreye giriyor. Bu geçiş ile hem enerjimiz artıyor hem de kendimizden daha fazla emin olarak hareket edeceğiz. Gün boyu oluşan sıkıntılı ilişkilerimizi yoluna koyabiliriz. İşlerimiz, görüşmelerimiz ve projelerimiz açısından büyüme ve gelişme fırsatları bulabiliriz.

Günün son saatinde Ay-Venüs ile uyumlu etkileşime girerek günü kapatıyor. Sevdiklerimiz ile birlikte olduğumuz bu zaman diliminde paylaşılan hedeflere, ilgi alanlarına ve bakış açılarına değer verebilir, keyifli ve mutlu bir gece geçirebiliriz. Ayrıca sahip olduklarımızdan çok eksik olduğumuz şeylere de odaklanarak yaşantımızda bazı görmediklerimizi görmeye çalışabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.