3 Ekim 2022 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Oğlak burcunun evinde ilerliyor. Güne çalışkan, ciddi ve gerçekçi bir ruh halinde olacağımız enerjiler veriyor. Geleceğe yönelik hedeflerimizin, işimizle ilgili sorumluluklarımızın ön plana çıktığı bir gündeyiz. Kendimizi daha sabırlı, daha kararlı hissedebilir, irademizi de daha etkili olarak kullanabiliriz. İçgüdüsel olarak bizi sınırlayan ve zorlayan koşulları kolay fark edebiliriz. Dolayısıyla başarı sağlama isteğimize motive olabiliriz. Çalışmak üretmek, yaratıcı potansiyelimizi ortaya çıkartmak için zaman ve enerjimizin çoğunu kullanmaya gayret gösterebiliriz. Sosyal ortamları, eğlence amaçlı organizasyonları sıkıcı bulabilir, paramızı harcamak konusunda tereddütlere de kapılabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Şiron karesi etkili oluyor.Geçmiş negatif duyguların izlerini zihninden atmakyaralarışifalandırmak ve kendimize yeni bir başlangıç yapma fırsatı bulabileceğimiz bir enerjidir.Kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, kusurlu olduğumuz yönlerimizin farkına varabilir, bakış açımızı değiştirip, farklı çözüm yollarına eğilmek adına değerlendirebiliriz.Ayrıca başkalarına tavsiyeler vermek ya da fikir danışmak açısından da bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor.Bu geçiş sezgilerimizi yükseltiyor. İşimiz, girişimlerimiz ve projelerimiz için ilerleme ve geliştirme şansı elde edebiliriz. Sıradan olmayan bir yere gidebilir, tahmin etmediğimiz tesadüfler de yaşayabiliriz. Plansız gelişmeler ve her zamankinden farklı şeyler, planlarımızın dışına çıkmamıza neden olabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.