29 Eylül 2022 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Akrep burcunun evinde geçiriyor. Duygularımızla temasa geçmemizi teşvik ediyor. Gün boyunca yeni bilgiler ve gizli şeyleri keşfedebiliriz.

Gün ortalarına doğru Ay-Uranüs ile karşıtlık, Satürn ile  karesi kare görünüm oluşturuyor. Tüm bu enerjiler gerek kişisel gerek toplumsal ölçekte eski ve yeni arasında bir mücadeleye teşvik ediyor. Değerler ve zevkler çatışabilir ve sosyal faaliyetler zarar görebilir. Maddi konularda istikrarsızlıklar, toplumu huzursuzluğa ve isyana yöneltebilecek beklenmedik olaylar gündeme gelebilir.

Akşam saatlerinde Ay-Neptün trinesi etkili oluyor. Hayal gücümüzün derinliklerinden zenginlikler çıkartabileceğimiz bir geçiştir. Aynı zamanda zihnimizi de daha uyanık tutmak gerekiyor. Bir rüya durumuna kaymak çok kolaydır. Bu sebepten yanılgılara kapılmayalım ki planlanmamış bir toplantının, beklenmedik bir olayın veya istenmeyen sonuçların etkisinden korunalım sevgili dostlar.

Bugün Venüs, Başak burcundan, kendi evi Terazi burcuna geçiyor. 23Ekim’e kadar bu burçta kalacak. Venüs’ün Terazi burcu geçişi, ilişkiler, duygular ve finans alanlarını etkileyecek. Bu zaman içinde Aşk ve ortaklıklar alanı ön plana çıkacak. Bu transitin etkisi altında, bir partneri değerlendirme kriterleri değişebilir. Artık estetik, görgü, görünüm ve düşüncelerinizi incelikle ifade etme yeteneği önemli olacak.

Çevrenizdeki insanlar, barışçıl ve uyumlu ilişkiler için çaba göstereceklerdir. Zira Venüs, kavgaları ve çatışmaları sevmez, ancak tüm sorunları diplomatik yollarla çözmeyi tercih eder.

Bu dönemde iş birliği, ortaklık ve yeni çalışma teklifleri gelebilir. Artıları ve eksileri tartmak ve duygusal olmadan kararlar vermek önemlidir.
Herhangi bir etkinliği ziyaret etmek için harika bir zaman: sunumlar, defileler, sergiler, müzayedeler, özellikle güzellik ve sanatla ilgili olanlar.
Venüs'ün Terazi burcunda geçişi sırasında her zamankinden daha fazla para harcamaya meyilli olacağız. İsraf, eğlence, zevk, güzel ve modaya uygun şeyler alanında kendini gösterebilir.

Bu Terazi, Yay Aslan, İkizler ve Kovalar için iyi bir geçiştir. Hayatlarına daha fazla yaratıcılık, estetik, güzellik ve sevgi getirecektir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.