23 Eylül 2022 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Aslan burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 10.54 de Başak burcunun evine giriş yapıyor. Gündelik yaşantımız, organizasyonlar ve çalışma ortamlarımızla ilgili düzenlemeler yaklaşık iki buçuk gün gündemimizi meşgul edebilir Sağlık, şifa konulu işler de önemli adımlar atabilir, hijyen ve diyet konularında araştırmalar yapabiliriz.

Ay gün boyu açısız ilerliyor Günün gezegen hareketinde ise Güneş- Merkür kavuşuyor.Yılın son çeyreğine kadar neler başardığınızı özetlemeye çalışabilir, yılın geri kalanı için planlar yapabilir ve hemen, yeni bir yöne doğru ilk adımları atabilirsiniz. Zira şimdi söylediğimiz veya yazdığımız şeylerin iyi ya da kötü, güçlü bir etkisi söz konusudur. Bir fikrimiz veya bir planımız amacına ulaşabilir sevgili dostlar.

Ve Güneş 23 Ekim tarihine kadar kalacağı Terazi burcuna giriyor. Astronomik Sonbaharı başlatıyor. Gece ve gündüz eşitlenmesinin ikincisini yaşıyoruz.

İyi, olumlu ve hoş değişiklikler getiren özel bir enerjidir. Dolayısıyla Bu hayatımızı düzene sokmak ve geleceğin isteğini yaratmak için bu güçlü olan bu zamandan faydalanmalıyız.

—Eski gereksiz özellikle kötü anı yaşatan şeylerden kurtulmak için ideal bir fırsattır. Evimiz veya iş yerimizde temizlik yapabilir, pençereler, yerler, dolaplar, raflar ve çekmeceleri temizleyebiliriz.

—Ertelemiş olduğumuz işlerimizi tamamlayabiliriz.

—Sonrasında duş almak gerekir.

-Geçmişte pişmanlıklardan ve şikayetlerden ve vazgeçme konusunda kararlı olduğumuz şeyleri bir kâğıda yazarak teşekkür ve şükranlayakabilir, yerine yeni dilekler yeni hedefler oluşturabiliriz.

—Doğa yürüyüşüne çıkabilir. Kır çiçekleri ya da beğendiğimiz taşları evimizi dekore etmek için toplayabiliriz.

—Büyüklerimizi ziyaret edebiliriz.

— Bal kabağı, üzüm, mısır, ceviz, elma gibi mevsim besinlerini bolluk ve bereketimizin artması için sevdiklerimizle tüketebiliriz.

—Sadaka verebilir, dua, meditasyon ve yoga gibi enerji uygulamalarıyla niyetimizi güçlendirebiliriz.

—Hayatına aşk çekmek isteyenler ise bugün eşleşen iki şey satın alarak, mutlu bir evliliğin sembolü olarak evlerine koyabilirler.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.