21 Eylül 2022 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay günü Aslan burcunun evinde geçiriyor. Güne motivasyonumuz yüksek iyimser, neşeli ve daha aktif başlangıç yapıyoruz. Farkımızı, etkimizi göstermek ve takdir toplamak arayışında olabiliriz. İş ve uğraşlarımızda yaratıcı yönümüzü ortaya çıkarabilir, planlarımızda başarılı sonuçlar elde edebiliriz.

Bu iki günlük zaman içinde otoriterlik ve kontrol etme tutumlarımızı abartmamaya çalışmalıyız.

Ayrıca İçimizdeki çocuğu açığa çıkartma arzusu duyabiliriz. Ya da varsa çocuğumuz ile yaşamın eğlenceli tarafını paylaşabiliriz. Birlikte oyunlar oynamak sinemaya, sirke gitmek veya müze, sergi ziyaretlerinde bulunabiliriz.

Saçlarımıza cesur şekiller verebiliriz veya daha önceden cesaret edemediğimiz bir model kesimini gökyüzünde hala geri gitmekte olan gezegenlere rağmen göze alabiliyorsak, örneğin Aslan yelesi gibi kestirebiliriz. Giysilerimizde ise göz alıcı canlı renklerde giymek isteyebiliriz sevgili dostlar.

Günün tek bağlantısı günün ilk yarısı Ay-Jüpiter trinesi ile etkili oluyor. Motivasyon ve kendimize güvenimizi artıran bu enerji bazı fırsatlar getirebilir. İş, ticaret ve finansal hedeflerimizde akıcı ilerlememeler kaydedebiliriz. Eğitim, seyahat ve romantik fırsatlar içinde uygun etkiler alabiliriz.

Retro jüpiterin hakimiyetinde olan belirli konulara objektif yaklaşmakta belkide zorlanabiliriz. Buna rağmen, başkalarının bakış açılarını düşünmek için harika bir zamandır sevgili dostlar.

Aynı zamanda, günlük yaşamınızda yeniden yapılanma ve ayrıntılara gösterilen özen için iyi bir döngüdür. Öğrenme, sözlü anlatım, yazı ve ulaşım konularını çok daha iyiye taşıyabiliriz ve bilgileri daha iyi yakalayabilir ve aktarabilirsiniz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.