16 Eylül 2022 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Ay günü İkizler burcunun evinde geçiriyor. Güne fiziksel ve zihinsel daha aktif olacağımız enerjiler veriyor. İletişime dayalı işlerimiz, araştırmamız gereken konularımız, yetiştirmemiz gereken evrak işlerimiz, inceleme ve ödememiz gereken faturalarımız veya ticari konulardaki meselelerimize enerji ve dikkatimizi harcayabiliriz.

Girgin tarafımız daha fazla ortaya çıkacağından, dışarıda olmak, yeni yerler görmek, yeni şeyler öğrenmek ve sosyalleşmek isteyebiliriz.

Çalışmalarımız dışında kardeşlerimiz, amcamız, teyzelerimiz, kuzenlerimizle görüşmeler yapabilir ya da bir araya gelebiliriz. Birlikte komik fıkralar anlatabilir, taklitler yapabilir, seyahat maceralarımızı paylaşarak keyifli zamanlar geçirebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter atmışlığının ardından Ay-Merkür trinesi etkili oluyor.İletişim ve haberleşme trafiğimiz hızlanabilir, seyahat, eğitim, ticaret ve pazarlamaya yönelik işlerimiz gündeme gelebilir.

Daha önceden başlayan projelerimiz, girişimlerimiz ve dönüştürmek istediğimiz konularyeniden önümüze gelebilir. Bu tür eski eylemlerimizi incelemek ve yaratıcılığımızı kullanmak adına mükemmel bir zaman.

Eskiye dair sorunlar ya da sorun yaşamış olduğunuz insanlar bir anda karşınıza çıkabilir. Eski problemleri konuşmak, yüzleşmek ve çözüm bulmak adına RxMerkür’den faydalanabilirsiniz

Günün gezegen hareketinde Venüs-Mars karesi etkili oluyor. Öfke, kontrol ve dürtüsellik ile ilişkili bir geçiştir. İlişki sorunlarına yol açabilir. Eğer sabırsız ya da saldırgan bir insansanız, reddedilme ile karşılaşırsanız öfkenizi kaybetmemeye çalışın. Hayal kırıklıklarınızı güvenle ifade etmenin başka yolları da var, spor, egzersiz veya işinizde üretkenliğinizi kullanabileceğiniz yollara başvurabilirsiniz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.