15 Eylül 2022 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay Boğa burcunun evinde ilerliyor. Güne düşünceli ve daha kararlı enerjiler veriyor. Maddi konularla ilgilenmek, geleceğe yönelik adımlar atmak, yaratıcı çalışmalar yapma konusunda imkânlar sağlayabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Güneş trinesi ile güne başlıyoruz. Ne istediğimizin ne hissettiğimizin oldukça farkında olacak ve herhangi bir konudaki karmaşıklıkları ve tüm olasılıkları ele alarak planlarımızı ilerletebiliriz. Kariyerimiz ve Ailemizin geleceğini düşünerek, hayata dair planlarımıza ve ideallerimize, odaklanabilir, bazı girişimler de başlatabilirsiniz.

Sonrasında Ay-Neptün ile yapacağı atmışlık açı günün ilk yarısını etkiliyor.Fedakar ve özverili enerjiler getiriyor. Başkalarına karşı daha fazla anlayışlı, cömert ve empati geliştirerek hizmet ve fedakarlıklar yapabiliriz.

Hayal gücümüzü de kullanabileceğimiz bu geçişi yaratıcı uğraşlar ve sanatsal çalışmalar adına değerlendirebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Plüton trnesi etkili oluyor.Kafamıza koyduğumuz işlerin sonucuna ulaşmak, baskı ve sınırları ortadan kaldırmak için bir hayli çaba gösterebiliriz. Derinleşen hislerimiz sayesinde çevrenizdeki etkili ve yetkili kimselerden çok rahat yardımlar talep edebilir, beklentilerimize karşılık bulabiliriz.

Ay 15,48-23.16 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında İkizler burcunun evine giriş yapıyor. Ay’ın boşluk etkisinde rutin görevlerimizi, yarım işlerimizi tamamlamak, beklettiklerimizi mükemmelleştirmek adına değerlendirebiliriz.  İş ve ev ortamımızda gerekli olan temizlik ve düzenlemelerle ilgilenebiliriz. İlerleyen saatlerde kendimizle kalmak isteğimiz ağır basabilir, bu zaman içinde müzik dinleyerek, kitap okuyarak, dua ederek veya meditasyon yaparak zamanımızı değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.