6 Eylül 2022 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay günü Oğlak burcunun evinde geçiriyor. Güne çalışmak, üretmek ve başarı isteği ile motive olacağımız enerjiler veriyor. İşlerimizi planlamak, yoluna koymak ve önemli olan konularda üretkenliğimizi gösterme gayretinde olacağız. Zorlandığımız anlarda ekstra disiplin ve sabır gösterebiliriz. Yetkili ya da otorite figürleriyle görüşmeler yapabilir, ortak bir girişimin zeminini oluşturabiliriz.

Geleneklerimiz, statümüz ve sosyal konumumuzu ilgilendiren alanlarda daha aktif ve istikrarlı ilerleme sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Güne Ay-Şiron karesi ile başlıyoruz. Duygusal ve fiziksel huzursuzluklar ve yaralanmalara maruz kalabiliriz. Dolayısıyla konu ve olaylar karşısında bakış açımızı değiştirip, farklı çözüm yollarına eğilmek faydalı olacak sevgili dostlar.

Sonrasında günün ilk yarısına etki edecek Ay-Uranüs trinesi etkinleşiyor. Bu geçiş planlarımızın dışına çıkmamıza neden olabilir. Kendimizi daha özgür, daha becerikli hissedebilir, daha iyi ifade edebiliriz. Yeni şeyler denemek, yenilik yapmak için yeni yol arayışı içine girebiliriz. Beklenmedik haberler alabilir, sürpriz durumlarla karşılaşabiliriz. Bu geçişi hayatımızın amacına yönelik olmayan eski alışkanlıklarımızdan kurtulmak, hayatımızda değişim başlatmak içinde değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Akşam ilerleyen saatlerde günün son bağlantısı Ay-Neptün atmışlığı ile etkili oluyor. İlişkilerde partneriniz ya da sevdiklerinizden dürüstlük ve idealistlik beklentisi içine girebiliriz. Onlarla geçmişte yaşadığınız sorunlar ve kırıcı tutumlar varsa bu enerji sayesinde kolayca affedebiliriz ya da yaptığımız hatalarımızdan dolayı onlardan af dileyebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.