5 Eylül 2022 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay saat 05.02 de Oğlak burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün materyalistik ve muhafazakâr bir ruh halinde olabiliriz. Görev ve sorumluluklarımız dâhilinde hareket ederek, kısa vadeli kazançlar yerine uzun vadeli başarılara odaklanabiliriz.

Enerji ve zamanımızı boşa harcamak istemeyecek, kendimiz için önemli olan herhangi bir şey üzerinde üretken olmaya da çalışabiliriz.

Sosyal açıdan iç karartıcı bir gün olsa da iş, kariyer alanlarında çok daha verimli olabileceğimiz bir geçiştir.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter karesi etkili oluyor. Bu zaman diliminde çözülmeyen meseleler önem kazanabilir ancak büyük beklentiler içine girmemekte fayda var sevgili dostlar. Tanıtım, reklâm veya hukuki konularda sorunlar yaşıyorsak denge veya uzlaşma bulmak, biraz geri adım atmak ve bizim için neyin önemli olduğunu yeniden değerlendirmekte yararımıza olacaktır sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Merkür karesi Küçük ayrıntılar yüzünden stres yaratan koşullar oluşabilir. Amaçsız fikir değiştirmek, kendimizi ya da karşımızdakini anlamak için ekstra çaba sarf etmemiz gerekebilir. Trafik ve ulaşım sorunlarının yanı sıra bilgisayar hataları ve gecikmeleri karşılaşabiliriz. Çalışma alanlarımızdaki genç insanlar veya kardeşlerimiz ile bazı küçük sorunlar yaşayabiliriz. En iyisi olumsuzluklara hizmet eden şeylere enerji harcamayalım sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde bugün Venüs, 29 Eylül’e kadar kalacağı Başak geçişine başlıyor. Başak burcu şehvetlidir ama aynı zamanda oldukça pragmatiktir. Bu dönem,

İşimiz veya sağlıklı yaşam rutinlerimiz hakkında normalden daha fazla kendimizi daha iyi hissedebiliriz ve bu döngü sırasında iyi yapılmış bir işin memnuniyeti küçümsenemez. Yararlı bir amaca hizmet eden zevkler ve hobiler daha çekici olacak ve sevgimizi araçlar ve jestlerle ifade edeceğiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.