25 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Aslan burcunun evinde geçiriyor. Güne Kendimizi daha özgüvenli ve daha güçlü hissedeceğimiz enerjilerle başlıyoruz. Girişimlerimiz, yapılacak işlerimiz ve görüşmelerimizde daha atak davranabiliriz.

Olayların akışına göre risk almaktan çekinmeyeceğiz. Yetki ve sorumluluklarımızı yerine getirirken farklı olmak, fark yaratmak ve birazda gösteriş arzusu içinde olacağımız bir gün geçirebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter trinesi etkili oluyor. İş ve kişisel yaşamımızda başarılı olmak için değerlendirebileceğimiz bir enerjidir. Zira günün enerjileri Başlangıç yapmamıza yardımcı olacak tarzdan. Yaşam yönümüzü veya kariyerimizi yaratıcı ama yapılandırılmış bir şekilde görmek için de iyidir. İş veya finansla ilgili planlarımızda şu anda özellikle başarı elde edebiliriz.

Aynı zamanda bu geçişi stresli durumları düzeltmek adına da kullanabiliriz sevgili dostlar.

Gece saatlerine doğru Ay günün son bağlantısını Şirontrinesi ile etkinleştiriyor. Şefkat, merhamet ve bağışlayıcı enerjiler getiriyor. Geçmişten gelen duygusal sorunları yaraları iyileştirebilme adına önemli fırsatlar bulabiliriz. Yaşadığımız hatalarımızdan dersler çıkararak, ilerleme yönünde bazı kararlar alabiliriz. Ayrıca, maneviyatımızı güçlenmek için bazı çalışmalar yapabilir, ruhen ve bedenen arınabiliriz.

Günün gezegen hareketinde Venüs-KAD ile stresli bir bağlantı kuruyor. Bu geçiş ilişkilerde küçük gerilimleri harekete geçirebilir ve bizi daha hassas bir şekilde hareket etmeye zorlayabilir. Ölçülü hareket etmek ve bu enerjiyi yapıcı projelere kanalize etmek için harika bir zaman olabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.