24 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Günün ilk yarısını kapsayan süre boyunca Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bu süre boyunca duygularımızla, hareket etmeye bize tanıdık gelen şeylere bağlı kalmayı tercih ederek ilerleme sağlayabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Plüton karşıtlığı ile Kendinizi gergin ve baskı altında hissetmenize neden olabilir. Duygusal güç mücadelelerine çekilebilir, yoğun duygularımızı sert bir şekilde ifade edebiliriz. Dolayısıyla çevrenizde özellikle bayan figürlerine biraz dikkatli olmak ve çatışmamakta fayda var.

Öğle saatlerine doğru Ay boşluğa girmeden Merkür ile atmışlık açı oluşturuyor. Zihinsel odaklı işlerimiz ve iletişimlerimizde uzlaşı sağlamak kolaylaşabilir. E-posta göndermek veya gelen postalarımıza cevap vermek, fatura ödemelerimizi gerçekleştirmek, kamusal alanlarda evrak işlerimizin takipçiliğini de sürdürebiliriz.

Eski dostlarımızdan, arkadaşlarımızdan haberler veya mesajlar alabilir bağlantılar kurabiliriz.

Ay, 12.41-16.09 saatleri arasında boşlukta ilerleyecek ve sonrasında Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün sosyal hayatımızı canlandırıcı enerjiler getiriyor. Planlarımızı hayata geçirmek için cesaretimiz yerinde olacak ve risk almaktan çekinmeyeceğiz.

Sanatsal organizasyonlara katılmak, eğleneceğimiz mekanlara gitmek, varsa çocuklarımızla ya da partnerimiz ile vakit geçirmek, yaratıcılık isteyen konulara daha fazla enerji ve zaman tüketeceğiz.

Bu iki buçuk günlük zaman içinde kalp, göğüs ve tansiyon rahatsızlıkları olan kimselerin sağlıklarına daha fazla özen göstermelerinde fayda var.

Akşam saatlerinde Ay-Mars atmışlığı sıcak ve rahat hissedeceğiniz enerjiler getirecek. Duygularınıza ve içgüdülerinize güvenerek hareket etmek için ideal bir zamandır. Gerçek ihtiyaçları ve hedefleri daha iyi anlayabilir ve ona göre hareket edebiliriz.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Şiron ile uyumlu görünümde, aşk iş ve para konularında yaratıcı bir yaklaşım benimsemek bizlere fayda sağlayabilir sevgili dostlar.

Sevgiler.