23 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Yengeç burcunda geçiriyor.İnsanların bilinçaltı ihtiyaç ve isteklerine hitap etmek onları memnun etme arzusu duyabileceğimiz bir gün. Dolayısıyla, reklamcılık, satış, sunum, tanıtım gibi mesleklerdeysek çok iyi iş çıkartabiliriz.

İş ve sorumluluklarımız dışında, eşimiz ve ailemiz ile daha fazla zaman geçirmek

İsteyebilir, böylece kendimizi daha rahat, daha güvenli hissedebiliriz.

Ayrıca, mide ve sindirim sistemi sorunları ortaya çıkabileceğinden, beslenmemize de dikkat etmekte fayda var.

Günün ilk yarısı Ay-Şiron karesi etkili oluyor.Duygusal ve fiziksel huzursuzluklar ve yaralanmalara maruz kalabiliriz. Dolayısıyla konu ve olaylar karşısında bakış açımızı değiştirip, farklı çözüm yollarına eğilmek faydalı olacak sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Uranüs atmışlığı Değişim getiren bir enerjidir. Plan ve hedeflerimiz için daha fazla kendimizi bağımsız hissedebiliriz. Sıra dışı yaratıcı yeni şeyler deneyebiliriz. Yeni arkadaşlıklar, yeni tanışmalar yaşayabiliriz. Teknoloji ve eğlence alanlarında gezmek ve alışveriş yapacağımız koşullar oluşabilir.

Günün gezegen hareketi ise Güneş ateş enerjili Aslan burcundan toprak nitelikli Başak burcuna geçiyor olmasıdır. Güneş, Başak burcunda 23 Eylül tarihine kadar ilerleyecek. Artık hasat zamanıdır. Yaz coşkusunu serin rüzgârlara ve sonbahara bırakacaktır. Merkür tarafından yönetilen Başak, bilgi ve öğrenme ile ilgili her şeyi bir ay boyunca destekleyecek. Başak, analitik bir zihne sahiptir ve hayatta bazı şeyleri siyah beyaz olarak görür. Açık bir analiz üretebilir ve böylece en karmaşık problemlerin bile çözümünü bulabiliriz. Hayata metodik yaklaşan ve hiçbir şeyişansa bırakılmamasını sağlayan Başak, çoğu kez yanlış anlamalar yüzünden kalplerimizi dış dünya için kapatmamıza da neden olabilir. Fantastik dünyada yaşama inancı olmayan Başak daha gerçekçi olacağından sonlanması gereken ilişkilere de bu geçişi ile hasat zamanı yaşatacaktır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.