17 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Koç burcunun evinde  ve boşlukta ilerleyen Ay saat 05.23 de Koç burcundaki yolculuğunu sonlandırarak Boğa burcunun evine giriş yapıyor.

Güne daha düşünceli olacağımız, kararlı hareket edeceğimiz ve kendimizi rahat hissedeceğimiz enerjiler veriyor. İki gün boyunca maddi güvenliğimiz için içgüdüsel bir ihtiyaç içinde olabiliriz.

Adım adım uygulama gerektiren işlerimiz maddi konularda girişimlerimiz veya görüşmelerimiz açısından bu enerjiden faydalanmaya çalışabiliriz.

İştahımız iki gün boyunca bir hayli açık olabilir ve para harcayacak bir şeylerde bulabiliriz, dolayısıyla aşırı yeme ve harcama arzularımızı dizginlemekte fayda var.

Bu transit ile gerçek duygularımızı da saklamakta zorlanırız en iyisi sevdiklerimize sevgimizi göstererek günün tadını çıkarabiliriz.

Hayatın keyifli yanlarına düşkünlük gösterebilir ve bunları abartabiliriz sevgili dostlar. Sağlık adına ise kulak, burun, boğaz, sinüs ve troid sorunlarına yatkınlık verebileceğinden dikkatli olmakta fayda var.

Akşam saatlerine doğru Ay-Venüs karesi etkili oluyor. Bu geçiş ile motivasyonumuz düşebilir, görev ve sorumluluklarımıza ekstra çaba harcamak zorunda kalabiliriz. İlişkilerimizde karşılıklı anlayış ve hoşgörüye her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyabiliriz.

Finansal işlerimizde yavaşlamalar ve zorlayıcı koşullarla karşılaşabiliriz. Kuaför, bakım, estetik gibi düşüncelerimizi de bu zaman dilimine sığdırmamaya özen göstermeliyiz. Zira memnun edici sonuçlar elde edemeyebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.