16 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay Koç burcunda ilerliyor.

Güne aktif olumlu ve iddialı olmaya teşvik edici enerjiler veriyor. Yeni bir başlangıç yapma arzusunda olabilir, hırslı ama uyum sağlamakta da zorlanabiliriz.

Gün genelinde stresli koşullarla karşılaşabileceğimizden kendimizi doğru ifade etmeniz ve gerginliğimizi atmanız durumunda kolay ilerleme kaydedebiliriz.
 

Gün ortaları Ay-Satürn atmışlığı ile hem kendimize daha fazla güvenecek hem de daha istikrarlı ilerlemeler kaydedeceğiz. Doğru ve yanlış olanlar arasındaki farkı ayırt edebilir, ihtiyaçlarımızı daha net bir şekilde görebiliriz. Bu sayede yaşamımızdaki belirsizlikleri kolay ortadan kaldırabiliriz. Geçmişteki tecrübelerimizi gözden geçirerek gelecekle ilgili yeni planlar geliştirebiliriz. Otorite figürlerinden destek ve deyimler kazanacağımız fırsatlar da elde edebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş trinesi İş girişimlerinde ve başvurularda bulunmak, mevki sahibi kişilerle görüşmeler yapmak, parasal ilişkileri uyumlaştırabilir,ya da emlak la ilgili işlemlerimiz ve bazı düzenlenmiş çalışmalarımızın yolunu açmak adına değerlendirebiliriz.

Günün son saatlerinde Ay-Plüton ile kare açı yapıyor. Evimizde olduğumuz bu zaman diliminde çoğunlukla aile ilişkileri, içişleri ile bağlantılı olan duygusal zorlanmalar ve sıkıntılarla yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Yıpranmış tutum ve koşulları ortadan kaldırmamız gereken kararlar vermeniz, geleceğiniz için plan yapmak içinde bu enerjiden faydalanabiliriz.

Hemen sonrasında Ay boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Uranüs trinesi etkili oluyor. Zihnimizi yeni olasılıklara açan bir geçiştir. Heyecan verici haberler olabilir, beklenmedik fırsatlar yolumuza çıkabilir.

Açık fikirli olmak, yeni gelir kaynakları bulmak, yeni keşifler yapmak ve yeni arkadaşlar edinme şansımız artabilir.

Ayrıca Matematik, bilgisayar teknolojisi çalışmaları yapmak veya kendi web sitemizi açmak ve internette üzerinden iletişim kurmakla daha fazla ilgilenebiliriz. 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.