15 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Koç burcunda ilerliyor. Cesurca kendimizi ortaya koyabileceğimiz enerjide olacağız. Dolayısıyla, yeni bir şeyler başlatmak, kendimizi yenilemek ve yaşamımızdaki tüm olumsuzlukları, olumlu yönde değiştirmeye öncülük etme arzumuz yoğunlaşabilir.

Kısa vadeli planlarımız, hızlı bir şekilde çözülmesi gereken sorunlarımız, hızlı alınması gereken kararlarımız ile zamanımızın hızlı geçtiği yaklaşık iki gün geçirebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Venüs trinesi etkili oluyor. Bu geçiş sabırlı ve birbirimize karşı dürüst olacağımız enerjiler getiriyor. Karşılıklı olarak yararlı bir görüşme veya anlaşmaya varmak için bu enerjiden faydalanabiliriz. Zevkler normalden daha fazla ilgi çekici olabilir. Dolayısıyla tanıdık ve güvenilir bulduklarımızla huzur ve memnuniyet bulacağımız ortamlarda bulunabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter kavuşumu etkili oluyor.Maddi ve manevi her türlü işlerimizde kolaylıkla ilerleme fırsatları elde edebiliriz. Yurt dışı işleri, eğitim konuları hukuksal meseleler ve ticari ilişkiler gibi mevzularda ilerlemeler sağlamak adına değerlendirebiliriz. Ya da aktif olarak diğer insanlarla olan ilişkilerimizi onarmaya çalışabiliriz. Şimdi, özellikle mutluluk ve tatminle ilgili planlar yapmak için de bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Mars-Plüton trinesi etkinleşiyor. Başarı ve itibar kazanma fırsatları yakalayabilirsiniz. Görevinizdeki başarınız çalışma üstlerinizi etkileyebilir, pozisyonunuzda değişim yada önemli bir projeyi üstlenmeniz açısından görev alabilirsiniz. Hayatınızda başarılı olma şansını azaltan tüm engelleri ortadan kaldırmak ve kendi çıkarlarınız doğrultusunda geleceğe yönelik bir plan oluşturmak açısından uygun bir zamandır.

Partneriniz ile Romantizm, tutku, fiziksel arzu ve isteklerinize yönelik planlar da geliştirebilirsiniz.

Düşüncenizde varsa eğer dövüş sanatları veya vücut geliştirme çalışmaları gibi spor faaliyetlerine başlayabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.