8 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde Ay-Satürn atmışlığı ile yüzleşmeler veya çatışmalar yoluyla ortaya çıkan güçlü duyguları gözlemlemek ve onlardan ders çıkarmak akıllıca olacaktır sevgili dostlar.

Gün ortalarına doğru Ay-Neptün karesi etkili oluyor. Endişeli şüpheci ve kompleksli duygu dalgalanması içinde kalabilirsiniz. Bazı ısrarlılık ya da geçmiş meseller yüzünden duygularınız karışabilir ve duygusal kaos içine çekilebilirsiniz. Resmi bütün görme ihtimaliniz az olduğundan, finansal işlemlerinizi veya yeni girişimlerinizi bu günlük ertelemeniz faydalı olacaktır.

Ay 13.30-21.39 saatleri arasında boşlukta ilerliyor. Bu zaman diliminde fiziksel ve ruhsal enerjimizi normal akışa bırakarak ilerleme sağlamaya çalışabiliriz. Yarım kalan işlerimizi toparlayarak, sevdiklerimize zaman ayırarak, dini ve manevi görevlerimizi yerine getirerek bu zamanı değerlendirebiliriz.

Ay saat 21.39 de Oğlak burcuna girişi ile yaklaşık iki buçuk gün boyunca Daha fazla sorumluluk sahibi, pratik ve verimli olmaya çalışacağız. Kalıcı olmasını istediğimiz bir şeyin temellerini oluşturmak adına girişimlerde bulunabilir, Ciddiyet isteyen konularda ise görüşmeler yapabiliriz.

Günün gezegen hareketinde ise Güneş-Şirontirnesi etkili oluyor. Öğrenmek ve büyümeye açık etkilerdeyiz. Kimin doğru kimin yanlış olduğu konusunda endişelenmeye daha az meyilliyiz. Yaşantımızda ilerleme kaydetmek adına ego engelini kolay aşabiliriz. Bu yön problem çözmeyi, bütüncül bir yaklaşımı teşvik eder ve özellikle kendiliğindenlik kararlılık ve cesaret yoluyla öğrenme, büyüme ve gelişme fırsatları gösterir. Saygımızı doğru yerlerde kullanmalıyız. Zira bir amaç ve misyon bulma şansımız olabilir, düşüncelerimizi ve fikirlerimizi harekete geçirebiliriz sevgili dostlar.

08.08 Yazın enerjik olarak en güçlü günüdür. Güneşve Sirius bir çizgide durur ve Aslan'ın yıldız kapısını açar bu arzularımıza enerji verir.

08 Nümerolojide, sonsuzluğun sembolü zenginlik ve refahın bir temsilcisidir.
Bugünün çift sekizi, maddi zenginlik ve iyi şansın sembolüdür ve dileklerinizin gerçekleşmesine yardımcı olur.
Dolayısıyla bugün dileklerimiz için en güçlü pozitif enerjin gerçekleştiği saat,08:08 veya 20:08 (kendinizi yerel saate göre yönlendirin) altın dakika dediğimiz zamanı bekliyoruz.

Ve bir mum yakıyoruz, bir parça kâğıda, neyi hayatımıza çekmek istediğimizi düşünüyoruz ve hayal gücümüzde bir düşünce imajı yaratarak yazıyoruz ya da çiziyoruz. Olumlu bir tutumda olmayı ve detay yaratmayı unutmuyoruz.

Sonrasında dileklerinizi mum alevinin üstünde yüksek sesle okuyoruz ve yanmayacak bir şekilde dikkatlide alevin üzerinde gezdiriyoruz. Ve teşekkür ederek
yaprağı katlayıp kimsenin öremeyeceği bir yere saklıyoruz veya cüzdanımıza koyuyoruz. O artık bizim uğurlu tılsımımız olacaktır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.