4 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Terazi burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde Plüton ile kare açı oluşturuyor. Sağlıklı ve doğal bir şekilde yakınımızda olanlarla konuşmak zor olabileceğinden, anlamlı konuşmaları başka bir zamana ertelemek daha iyidir sevgili dostlar. Ay saat 09.58 de boşluğa giriyor. Ve akşam saatlerine kadar boşlukta ilerliyor.

Verimli ilerlemeler sağlamakta güçlük çekeceğimizden Ay boşlukta olacağı zaman boyunca yeni başlangıçlar, yeni girişimlerde bulunmak yerine var olan işlerimizle meşgul olmak yarım kalanı tamamlamak ve hayatın rutin akışı ile ilerlemeye çalışmak en iyisi olabilir.

Sevdiklerimizle bir araya gelebilir keyifli birliktelikler kurabiliriz. Vaktimiz varsa, kişilik ve karakterimizi geliştirici kitaplar okuyabilir, filmler seyredebiliriz. Ya da müze, cami, türbe gibi yerleri gezebilir, manevi ve dini görevlerimizi yerine getirebiliriz sevgili dostlar.

Ay saat 14.47 de Ay Akrep burcunda girişi ile derin duygular, hırs ve tutkulu enerjiler getirecek. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca çalışmalarımız ve uğraşlarımızın derinliklerine motive olarak ilerleme sağlamaya çalışacağız.


Merkür 26 Ağustos tarihine kadar kalacağı ikinci evi olan Başak burcuna giriyor.
Bu dönem düşünceler iş ve sağlıkla meşgul, sohbetler de bu konular etrafında dönecektir.
İnsanlar bu zamanda daha talepkâr ve eleştirel hale gelir.
Yeni şeyler öğrenmeye, kendinizi ve değerlerinizi tanımaya ilgi duyabilirsiniz.
Dönem gayrimenkul, arazi alım satımı için de uygundur.
Hedefler belirlemek ve yeni şeyler keşfetmek için mükemmel bir zamandır. Profesyonellere / danışmanlara başvurabilirsiniz.
Hukuki işler için iyi bir dönem (örneğin evrak işleri)
Yine bu dönem Sanatoryuma veya kaplıcalara gidebilirsiniz.
Titizlik gerektiren herhangi bir iş bu dönem olumlu sonuçlanabilir sevgili dostlar.

Sevgiler.