3 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Terazi burcunun evinde geçiriyorGüne dengeli ve uyumlu olabileceğimiz enerjiler veriyor. Denge, adalet, hak, hukuk ve barış kavramları gündemimizi meşgul edebilir.

Uzlaşma gereken işlerimiz, finansal meselelerimiz, görüşmelerimiz, ortaklık ve evlilik konularında halledilecek işlerimizi çok kolay odaklanabiliriz. Ancak ilerlemek istediğimiz herhangi bir konuda biraz kararlılık ve çaba gerektiren hassas bir denge kurmak önemli olabilir

Herhangi bir sorun karşısında çatışmalardan kaçınmak, diplomatik ve adil bir şekilde çözümler bulma eğilimde olacağız.

Günün ikinci yarısı Ay-Şiron karşıtlığı etkili oluyor.Duygusal olarak hassasiyetimiz artabilir, incinme- incitmeye meyilli davranabiliriz. Bu geçiş, geçmişte yaptığımız hataların ve kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, farkına varmamıza neden olabilir. Görüş açımızı değiştirmek, farklı çözüm yolları bulmak ve hatalarımızı kabul ederek, iyileştirme yönünde kararlar alabiliriz.

Ayrıca başkalarına tavsiyeler vermek ya da fikir danışmak açısından da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Akşam ilerleyen saatlerde Ay-Venüs karesi etkili oluyor.İlişkilerin gerilmesine, inatlaşmalara, kısa vadeli sıkıntılara neden olabilir. Bu stresli enerjiyi kendimizi ve sevdiklerimizi mutlu edecek uğraşlara kanalize ederek olumlu kullanmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde etkisini birkaç gün hissedeceğimiz Venüs-Mars atmışlığı etkinleşiyor. Duygularımız oldukça yükseliyor. Dikkatimizi çeken her ne ise, onu isteme eğiliminde ve iddialı olabiliriz. Mutlu olmak istiyorsak, pasif olmaktansa bir şeyler yapmak ve uyum arzusu ile harekete geçmek en iyisi olacak. Yeni ilginç insanlarla tanışabilir, yeni fikirler geliştirebiliriz. Bu geçiş ayrıca eğlence ve oyun isteğine de bizleri teşvik ediyor. Dışarıda bir gecenin tadını çıkarmak, oyun parkını veya eğlence parkını ziyaret etmek ya da bir eğlenceye katılmak isteyebiliriz. Özellikle sahne sanatıyla uğraş veren bir sanatçıysanız, yaratıcılığınız artar sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.Sevgiler.