2 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Boşlukta ilerleyen Ay saat 07.06 da Terazi burcuna giriş yapıyor.

Yaklaşık iki buçuk gün boyunca, dengesizliklere karşı daha hassas olsak bile uyum sağlamak için elimizden geleni yaparız. Fikir ve duygularımızı paylaşmak için tavsiye alıp-vermemiz veya birilerini aramamız daha olasıdır. Daha idealist ve düşünceliyiz.

Bir hikâyenin farklı taraflarını daha kolay görebilir ve normalden daha fazla kararsızlıklar yaşayabiliriz.

Ay bugün açısız ilerliyor günün son saatlerinde Jüpiter ile karşıtlık oluşturuyor. Sevdiklerimiz ile birlikte olduğumuz bu zaman diliminde aşırılıklardan ve abartılı davranışlardan uzaklaşmak, gücümüzü ve enerjimizi, iyilik ve fayda için kullanmak ve iş birliği yapmak en iyisidir sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Mars-Uranüs beraberliği gerçekleşiyor. Cesaret verir ama belirsizlikleri de beraberinde getirir. Hayatımızın temposunu hızlandıran koşullar ortaya çıkabilir. Bu enerji bizleri kaza ve kavgalara da yatkın hale getirebilir, ciddi yaralanmalara maruz kalabiliriz.

 Çalışma ortamınız düzensiz ve tahmin edilmesi zor olabilir. İş arkadaşlarımız dikkatsiz olabilir veya yanlışlıkla bizi zarara uğratabilir. Dolayısıyla küçük şeylere büyük tepkiler vermemeye çalışmalıyız.

Herhangi bir makine veya motorlu taşıt kullanırken özel dikkat göstermeliyiz,

Özellikle sık baş ağrıları veya uyku sorunları gibi sağlığımızı da olumsuz yönde etkileyebilir.

Günün diğer gezegen hareketi Venüs-Uranüs olumlu bağlantı kuracak olmasıdır. Yaşantınızda zor ve sıkıcı rutinlerinizi değiştirme şansı getiriyor. Bu görünümün yoğun romantizm dürtüsü verecek olması ilişkilerde tazelenme kaygısı uyandırabilir. Kimileri sıra dışı farklı kültürden olan insanlarla yeni aşklara yelken açabilirler. Kimi çiftlerin yeni heyecan arayışları aldatma ve aldatılmaları tetikleyebilir.

Dans, müzik ve sanatla uğraşanlar için ideal bir zamandır. Yeteneklerini gösterme ve popülarite olma şansı bulabilirsiniz.

Birkaç gün boyunca yapacağınız alışverişler hem keyifli hem de zevkli olacaktır. Güzellik malzemeleri ve moda ürünlerini satın almak için ideal bir zaman. İhtiyaçlarınız için harekete geçebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.