1 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Başak burcunun evinde ilerliyor. Bizler daha çok detaylara odaklanıyoruz. Organize etmek, başkalarına yardım etmek ve günlük işlerimizi yönetmek için değerlendirebiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Venüs atmışlığının ardından Ay-Mars ve Uranüs trinesi ise günün ilk yarısına etkili oluyor. Bu geçiş ile ilginç ve heyecan verici değişiklikler gerçekleşebilir. İş ve girişimlerimize bizi motive edecek bu enerji ile hedeflerimize doğru hızlı bir ilerleme sağlayabiliriz. Sosyal ve romantik fırsatlar karşımıza çıkabilir. Teknolojik gelişmeleri yakın takibe alabilir, evimiz ya da iş yerimizde kullanabileceğimiz farklı ve yeni bir ürün satın alabiliriz.

Günün son saatlerinde Ay-Neptün karşıtlığı ile duygularımız ve yeteneklerimiz zayıflayacak dünyevi işlerimizde denge kurma çabası içinde olacağız. Dolayısıyla manevi konulara ve hayal gücümüzü kullanabileceğimiz yaratıcı çalışmalarımıza bu enerjiyi kanalize edebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Güneş-RxJüpitertrinesi ile Yaşam enerjimiz artacak, maddi ve manevi başarı fırsatları ile karşılaşabiliriz. Jüpiter Retrosunu yaşamakta olduğumuz şu günlerde geçmişte başlatmış olduğumuz ama sonuç alamadığımız bazı alanlarda dönüşler yaşayabiliriz. Hukuksal ve eğitim konularında var olan meselelerimizdeki çabalarımızın neticesini alabiliriz.

Basın, yayıncılık, pazarlama ve ticari işlerle uğraş verenler oldukça verim sağlayacakları bir hafta geçirebilirler.

Daha önceden alacaklı olduğumuz finansal dönüşlerle yüzümüz gülebilir.

Sağlığımız ve formumuzu korumak için artan iştahımızın da önüne geçmeli, aşırı yeme-içme ve alkol alımında ölçülü olmaya çalışmalıyız.

Ayrıca spor ve açık hava aktiveleri ile kendimizi çok daha iyi hissedebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.