29 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Ay yeniay fazında ve Aslan burcunun evinde ilerliyor. Güne yaratıcı, cömert ve romantik enerjiler veriyor. Mütevazı olsak bile asil bir hava yaratarak parlama ve ilgi görme arzusu duyabiliriz.

Yaratıcılık gerektiren işlerimiz, cesaret isteyen girişimlerimiz için bu enerjiden faydalanabiliriz. Dostluğa olan İnancımızı yeniden canlandıran cömertlik davranışı ile kendimize yakın gördüğümüz insanları şaşırtabiliriz.

Bu arada gururumuzdan ayrılmak, kendimizi merkez yapmamak ve başkalarının da niteliklerine önem vermek günlük planlarımızı daha kolay ilerletmemize yardımcı olabilir.

Sevgili dostlar, dün gerçekleşen Yeniay’ın etkisi ile kendimizi yeni enerjilere açık etkiler altında hissedeceğiz. Dolayısıyla bizleri hedeflerimize yaklaştıracak yeni adımlar atmak, değişim yaratmak isteğimiz ağır basabilir.

Yeni niyetlerimizi, planlarımızı ve projelerimizi başlatmak arzusuyla harekete geçebilir, Yeniayın enerjisinden faydalanmaya çalışabiliriz. Kendi doğamızın karanlık ve gölge tarafına dikkat edip, stresli durumlarda bu enerjiyi yoğun fiziksel aktiviteye kanalize edebiliriz

Günün ikinci yarısında Ay-Şiron ile üçgen, Mars ile kare açı oluşturuyor. Şefkatli, merhametli ve bağışlayıcı enerjiler içermekte. Bilinçaltınızdaki negatif kayıt ve korkular açığa çıkabilir. Yaşamanıza olumsuzluklara neden olan ve size ters gelen bazı olay, kavramlar ve insanlarla yüzleşip onları affederek yaralarınızı iyileştirebilirsiniz. Diğer taraftan Görevlerimizi, yükümlülüklerimizi yerine getirirken hırs ve rekabetçi tavırlar sergileyebiliriz. Zira dikkatimizi hedeflerimize odaklamak zor olabilir. Rahatsız edici gecikmeler veya cesaret kırıcı bir an yaşamamız mümkün olabilir. Güven ve güç ile ilgili sıkıntılı durumlarda yaşayabiliriz. Dolayısıyla Mevcut koşullar göz önüne alarak ılımlı, sabırlı bir yaklaşım benimsemek ve yapıcı olmaya odaklanmak en iyisidir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.