28 Temmuz 2022 Perşembe günü Saat 20.55 de Ay; Aslan burcundaki Güneş ile 5 derecede kavuşacak ve Yeniay doğacak.

Yeniaylar, önümüzdeki bir ay için hayatımızı planlamamız gereken özel dönemlerdir.

Aslan burcundaki Yeni Ay, romantizm, yaratıcı çabalar, hobiler, çocuklarla ilişkiler ve özgüvenimiz ile ilgili konularda yeni bir başlangıçlar bizler ​​için ilham verebilir.

Yeniay artık iç çocuğumuzu uyandırmanın ve kendimizi yaratıcı bir şekilde ifade etmenin yollarını bulmanın zamanı geldiğini de gösteriyor.

Yeniay horoskopunda Akrep burcu yükseliyor. Ay ve Güneş, Yön değiştiren (S) durağan konumdaki Jüpiter ile üçgen açı oluşmakta. Önümüzdeki iki hafta yaratıcı meslekler, sanatsal ve sosyal aktiviteler, sunumlar, sergiler, tasarım, reklamcılık için güzel bir dönem olabilir. Ancak Fikirlerin uygulanmasında ne kadar çok çaba ve azim olursa, başarı şansı o kadar yüksek olabilir.
Yeniay yeteneklerinizi, öneminizi ortaya çıkaracak, size kendini geliştirme fırsatları getirebilir. Önemli olan bu fırsatları görebilmektir. Kaderin ortaya çıkardığı buluşmalara, insanlara ve bilgilere dikkat edin. Kendinizi dinleyin, Evreninizin merkezi olun, ancak aşırı bencillik olmadan sevgili dostlar.

yeniay horoskopunda güneş ve ayile aynı burçta konuşlanan Merkür, Uranüs, KAD ve Mars ile kare açı oluşturuyor. Bu geçiş, beklenmedik değişiklikler, sürprizler, ani olaylar. Belki de köklü şeylere karşı tutumunuzu değiştirecek beklenmedik bir dönüşüm gerçekleştirebilir. Bu değişimlere direnenler için bu zor bir dönem olabilir. Dolayısıyla olaylara farklı bir açıdan bakmayı denemek, hayatınıza giren değişiklikleri kabul etmek, kalıpların dışında ve yaratıcı bir şekilde hareket etmek en iyisidir sevgili dostlar.

Sağlık açısından kronik hastaların, dolaşım sistemi, kalp ve tansiyon sorunları yaşayanların çok daha fazla dikkat etmeleri gerekmektedir. 

Yeniay, diğer burçlarla bilirlikte sabit grup Aslan, Kova, Boğa ve Akrep burçlarını daha fazla etkileyebilir

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart–20 Nisan) Sevgili Koçlar, Yeniay, sizi duygularınızı ifade etmeye daha fazlasını yaratmaya ve eğlenceye davet ediyor. Önümüzdeki dönemde yaratıcı ya da romantik çizgilerde açık kapılar, yeni başlangıçlar ya da yenilikler gerçekleşebilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Sevgili Boğalar, Yeniay, kişisel ve ev işleriniz için hayatınıza yeni enerjiler getiriyor. Bu dönem duygularınızla yeniden bağlantı kurmanız gerekebilir. Aile hayatınızda yeni bir başlangıca adım atabilir daha fazla hareketlilik yaşayabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Sevgili İkizler, Yeniay, sizi değerli ve mutlu ilişkiler ve bağlantılar kurmaya, becerilerinizi geliştirmeye ve yeni fikirler üretmeye motive ediyor. Bu dönem yeni bir eğitim programına başlayabilir, proje yazabilir veya yeni bir arkadaş edinebilirsiniz. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Sevgili Yengeçler, Yeniay, size yeni başlangıçlar için zemin hazırlıyor. Malı durumunuza yeni ve tazelenmiş bir bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Bazı kazançlı fikirlerin ya da para ve mülkünüzü yönetmenin yeni yollarını bulabilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos) Sevgili Aslanlar, Yeniay, kişisel yeni bir başlangıcın veya yeni bir hayat sürebileceğiniz hissinin işareti olarak burcunuzda gerçekleşiyor. Bu dönem değişiklik yapmak ve hayatınızı istediğiniz yere yönlendirmek için harekete geçebilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Sevgili Başaklar, Yeniay, duygusal ihtiyaçlarınızın hacmini artırarak, güçlü bir dinlenme ve yenilenme ihtiyacınıza ilham veriyor. Duygularınızı daha dikkatli dinlemek ve hayatınızı farklı bir bakış açısıyla görme şansı elde edebilirsiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; (23Eylül–23 Ekim) Sevgili Teraziler, Yeniay hedefler, planlar ve hayallerinizi ön plana çıkarıyor. Sosyal yaşamınız canlanıyor. Nesnel düşünme ve karar verme için de değerlendirebilirsiniz. Kalbinize yakın olan yeni bir ilgi alanı veya yeni bir projeye adım atabilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Sevgili Akrepler, Yeniay, özellikle profesyonel veya kamusal yaşamınız için ileriye dönük iyileştirme enerjisini harekete geçirir. Ufukta yeni sorumluluklar, tanınma veya yeni bir pozisyon veya proje olabilir. Hayatınızın bir alanını düzeltmeniz gerekebilir. 

YAY VE YÜKSELEN YAY;(22 Kasım–21 Aralık) Sevgili Yaylar, Yeniay fikirlerinizi paylaşmak ve yeni şeyler öğrenme isteğinizi destekliyor. Bu da yeni başlangıçlara adım atmanızı kolaylaştırıyor. Bu dönem alışılmadık veya sizi rutininizin dışına çıkaran aktivitelere motive olabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; (22 Aralık–19 Ocak) Sevgili Oğlaklar, Yeniay, bir tutkunun peşinden gitmeniz için size yeni kapılar açabilir. Paylaşım, finans, psikoloji ve yakınlık konularını düşünmek ve tartışmak için değerlendirebilirsiniz. Özel bir projeye başlayabilir veya araştırmanızı ilerletebilirsiniz. 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Sevgili Kovalar, Yeniay, önemli bir şeyi yeniden başlatma veya ilişkiler alanında yeni bir başlangıç ​​için zemin hazırlayabilir. Bu dönem bir ilişkiyi geliştirmek, anlaşma yapmak, müzakere etmek, bağlantı ve yakınlık kurmak önem kazanıyor.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Sevgili Balıklar, Yeniay, iş, hizmet, sağlık ve alışkanlıklar için ileriye dönük enerji getiriyor. Bu alanlarda size yeni başlangıçların veya yeni bir yaklaşımın yolunu açabilir. Bu dönem yeni iş projeleri ve kişisel sağlık programlarına motive olabilirsiniz.