27 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Yengeç burcunun evinde geçiriyor.  Ailemiz, sevdiklerimizle bağlantı kurma ihtiyacını teşvik ediyor.Daha önceden cesaret edemediğimiz alanlarda yeni yollar keşfetmek dürtüsüyle harekete geçebiliriz. Kontrolümüz altında olmayan ve anlaşma sağlayamadığımız konuları yeniden ele alarak çözüme ulaştırabiliriz.

Ayrıca resim, çizim, şarkı söyleme, enstrüman çalma veya yazma yoluyla kendi yaratıcı ruhumuzu geliştirmenin fırsatlarını da bulabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Şiron karesi etkili oluyor.Duygusal ve fiziksel huzursuzluklar ve yaralanmalara maruz kalabiliriz. Dolayısıyla konu ve olaylar karşısında bakış açımızı değiştirip, farklı çözüm yollarına eğilmek faydalı olacak sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs atmışlığı etkili oluyor. Kişisel özgürlük duygusu getiriyor. Yaşamımızda daha fazla değişime açık etkiler altında kalabiliriz.

Günümüzün canlanmasına sebep olan plan değişiklikleri, yapabilir, bazı ilginç haberler alabiliriz. Arkadaşlık ve sosyal aktivitelerde alışılmadık fırsatlar bulabiliriz.

İş ya da ev ortamlarımızda yenilikler gerçekleşebilir.

Beklemediğimiz destekleri elde edebilir ya da biz gönülden bağlı olduklarımıza desteğimizi esirgemeyerek onların yanlarında olduğumuzu gösterebiliriz.  Bu aynı zamanda eski alışkanlıklarımızı bırakmak ve değiştirmek için de iyi bir zamandır.

Merkür bugün Şiron ile üçgen açı oluşturuyor.  Zihinlerimizi, birbirimizden bazı şeyleri öğrenmeye açıyor. Bu etki aynı zamanda duygularımızı yapıcı bir şekilde iletmemize de yardımcı olur.

Mesajlarımızı ilgili ve erişilebilir bir şekilde iletebiliriz. Hassas konular hakkında daha fazla tartışmak veya düşünmek için de iyi enerjidir. Özellikle uyanık, dikkatli ve anlamaya istekliyiz. Sorunlara yaklaşmanın yeni yollarını keşfedebiliriz. Doğru formülü bulmaktan çok niyetlerimizi iyi iletmek söz konusu olsa da mesajımızı iletmek artık normalden daha kolay. Bu, becerilerimize ve yeteneklerimize inanç veya güven inşa etme zamanı olabilir. Anlam, bilgelik ve zihinsel uyarı aramak için daha güçlü bir arzu yaşayabilir ve hayatımızdaki önemli şeylerle iyi bağlantılar kurabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.