25 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay İkizler burcunda ilerliyor. İletişim ve haberleşme temalarını yoğunlaştırıyor.

Ay sabah saatlerinde Satürn ile yapacağı trine açının hemen sonrasında Neptün karesinin etkine geçiş yapacağız bu etki günün ilk yarı kafa karışıklıklarına neden olabilir. Karşımızdakileri ve konuları aşırı idealize etmeden, yanlış veya kasıtlı anlaşılmamak için sözlerimizi iyi seçerek kurmaya gayret göstermeliyiz.
Önemli işlerimizi, görüşmelerimizi Ay’ın burç değiştireceği akşam saatlerine doğru bırakmak ya da yarına ertelemekte fayda sevgili dostlar. Zira sonrasında Ay saat 11.15 de boşluğa giriyor. Ve saat 20.53 e kadar olan süre boyunca boşlukta kalıyor ve sonrasında Yengeç burcunun evine giriş yapıyor.

Ay boşlukta günlük rutin işlerimizle ilgilenerek,eksiklerimizi tamamlayarak sevdiklerimizle zaman geçirerek veya zihnimizi ve bedenimizi rahatlatacak manevi çalışmalar yaparak geçirmek daha faydalı olabilir sevgili dostlar.

Ay Yengeç burcuna girişi ile duygusal hassasiyetimizi artırırken, kendimizi güvende hissetme ihtiyacı içinde olacağımız enerjileri ön plana çıkarıyor.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Jüpiter karesi etkili oluyor. İlişkiler ve finansal konularda stresli bir geçiştir. Sosyalleşme ve yeni insanlarla tanışma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu dönem hayatınıza giren insanlarla ilişkileriniz sağlıklı ve uzun vadeli olmayacaktır. Bu yüzden sosyal mecralara ve yeni aşklara başlamamalı yâda ciddiye almamalısınız. Arzu ve isteklerinizi abartma eğilimiz partnerinizle aranızda stres ve sıkıntılara neden olabilir. Tatlı yiyeceklere, alkole ve zevk veren maddelere düşkünlük artabilir. Zevklerinize sınırlama koymalısınız. Moda, güzellik ve eğlence amaçlı harcamalarınızda kontrollü olmaya çalışın zira maddi zarara uğrayabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.