21 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Boğa burcunun evinde geçiriyor. Gün boyunca girişken ve yüksek tempolu bir şekilde beklentilerimize karşılık bulmaya çalışacağız.

Başlatmamız gereken işlerimiz, atılması gereken adımlılarımız için harekete geçmek elverişli olacak. Fiziksel efor gereken işlerimiz, rekabet gerektiren durumlar ve kararlılığımızı göstermemiz gereken meselelerimiz için kendimizi hazır ve atak hissedebiliriz.

Rekabetçi, hırslı ve kendimize odaklı olduğumuz kadar, başkalarının da bağımsızlığına saygı göstermeye çalışmalıyız.

Ayrıca, kaza, sakarlık ve yaralanmalara karşıda dikkatli olmakta fayda var sevgili dostlar.

Sabah saatlerinde Ay-Merkür ve Venüs ile etkileşimlere giriyor. Her türlü iletişim, iş birlikleri, eğitim ve ticari işler açısından verimli olmak için çabalamamız gerekebilir. Ayrıca alışverişler, sanatsal işler, güzellik ve estetikle ilgili konular ve parasal konularda temkinli ve dikkatli davranarak işlerimizi ilerletebiliriz.

Ay akşam saatlerinde Mars ile aynı noktada kavuşuyor. Bu geçiş ile İçgüdüsel değişim ve macera arzusu duyabiliriz ancak gerginlikler ve kazalara açık olacağız. Erkek figürleri ve ilişkilerde stresli ve üzücü durumların oluşması söz konusu olabilir. Sorunlar ve anlaşmazlıklar karşısında, karşı atağa geçmeden bir süre beklemede kalmalı mantıklı olmaya çalışmalıyız. Zira vereceğimiz tepkiyi daha sonradan kendimizin verdiğine inanmakta güçlük çekebilir, pişmanlık duyabiliriz.

Özellikle Trafikte normal zamanlardan daha fazla dikkatli olmaya çalışmalıyız sevgili dostlar. AyrıcaMide ve sindirim sistemimiz hassaslaşabilir ve alerjilerde artışlar gözlenebileceğinden sağlığımıza özen göstermekte fayda var sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.