20 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Güne Koç burcunda ilerleyen Ay ile başlıyoruz.  Koç burcundaki Ay bizleri yeni bir başlangıç ​​yapmaya veya yeni bir mücadeleye girişmeye teşvik ediyor.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn atmışlığı ile uzun vadeli bir proje üzerinde çalışmak ve bilgi edinmek için bu geçişten faydalanabiliriz. Ayrıca yaşam koşullarımızı iyileştirmenin pratik yollarını keşfedebilir, kariyer ve aile bölgemiz ile alakalı konularda planlar geliştirebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay, günün gezegen hareketindeki Güneş-Plüton karşıtlığını etkinleştiriyor. Güç mücadeleleri ve irade yarışmalarını tetikleyebilir. Yaşantınızın kalitesini ve düzenini bozacak gerginlikler yıkıcı ve yıpratıcı diyaloglar ve krizler meydana gelebilir.

Çalışma alanında egosuna ve hırsına yenik düşmüş ve kendini üstün hissetme duygusuna fazlasıyla kapılmış otorite konumundaki kimseler iş yaşamınızın en zor günlerini size yaşatabilirler. Göreceğiniz baskılar başkaldırmanıza meyil verebilir yada bazı durumların kabulüne sizi mecbur bırakabilir.

Değişim enerjisi ile pek çok ortaklıklar, kişisel ve aile ilişkilerinde kontrolünüz dışında gelişmeler söz konusu olacaktır. Unutmayın yaşanan her bitiş sancılı ve zor olacak ama ruhunuzu geliştireceğiniz sizin hayrınıza olan yeni bir başlangıç getirecektir sevgili dostlar.

Ay 17.19-21.23 saatleri arasında boşlukta ilerliyor. Bizlerde hayatın rutin akışı ile ilerlemeye çalışacağız. Ayrıca, Manevi konular, şifa konuları, sanatsal alanlarda ve ilham gerektiren işlerde başarılı ilerlemeler de kaydedebiliriz sevgili dostlar.

Sonrasında Ay saat 21.23 de Boğa burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca İstikrarlı ve sabırlı olacağımız enerjiler getiriyor.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.