15 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Kova burcunun evinde ilerliyor. Bizlere daha fazla tarafsız, kibar ve ilerici olacağımız enerjiler veriyor. Bağımsızlık, eşitlik ve özgürlüğün boyu duygusal olarak tatmin olmanın anahtarı olacak. Daha işbirlikçi ve değişime de açık olacağız Yeni ve geleneksel olmayan her şey ilgi odağımızda olabilir. Fikirlerimizi paylaşmak, yeni bir şeyler öğrenmek ve muhtemelen bir hayalimizin veya hedefimizin doğrultusunda çalışmak, ilerlemek için de bu geçişten faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Öğle saatlerine doğru Ay-Şiron atmışlığı etkili oluyor. Şefkatli, merhametli ve bağışlayıcı enerjiler içermekte. Sevdiklerimizin duygularına karşılık vermeye kendimizi hazır hissedebiliriz. Onlara gerek konuşmalarımızla gerek davranışlarımızla cesaretlendirebiliriz. Veya hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz

Günün ikinci yarısı Ay’ın Uranüs’e karesi değişken ve tutarsız enerjiler verecek. Gerek kişisel gerekse toplumsal hayatımızda beklenmedik olay ve kavramlarla karşılaşabilir, hızlı reaksiyonlar verebiliriz. Ani kazalara, yaralanmalara, kavgalara, rekabetlere sinirsel gerginliklere ve duygusal patlamalara açık etkilerde olabilir, sınırlara ve kısıtlamalara karşı toleransımız daha düşük hissedebiliriz.  Dolayısıyla duygularımızı kontrol etmeli enerjimizi doğru yönlendirmeye çalışmalıyız.

Zira umulmadık durumlar, kaprisler, dedikodular ve sıra dışı sosyal veya finansal zararlar veya fırsatlarla da karşılaşabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.