5 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay Başak burcunun evinde ilerliyor. Özenli, yardımcı ve dikkatli olacağımız enerjiler veriyor. Ayrıntılara odaklanarak günümüzü daha iyi hale getireceğimiz deneyimlere kendimizi hazır hissedebiliriz

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün karşıtlığı etkili oluyor. Hayal gücümüzü ve gerçekçilik ihtiyacımızı takip etmeye çalışaraksağlam bir zemin bulmak için mücadele edebiliriz. Her türlü iş ve ilişkilerde daha sorumlu bir yaklaşımı daha manevi ve idealist hedeflerle birleştirerek dengelemeye yardımcı olacak ayarlamalar yapmamız da gerekiyor.

Akşam saatlerinde Ay-Plüton trinesi etkili oluyor. Bu geçiş psikolojik kavrayışımızı, anlayışımızı ve farkındalığımızı ve odaklanmış dikkatimizi artırmamıza yardımcı olabilir. Bu, bir vakanın dibine inme ve araştırma veya daha fazla bilgi edinme adına değerlendirebileceğimiz zamandır sevgili dostlar.

Ay saat 21.04 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Mars atmışlığı etkili oluyor. Zihnimizin her zamankinden daha keskin ve uyanık olacağı bir geçiştir. Cesaret ve mücadele ruhu ile önemli ilerlemeler kaydedebiliriz. Ayrıca yatırım yapmak, anlaşma, sözleşme imzalamak için de ideal bir zamandır.

Uzun zamandır detayına ulaşamadığınız bir meselenin ayrıntılarını öğrenme şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiye kadar zorlanarak bir türlü netleşemediğiniz hayati önem taşıyan bir kararı artık verebilirsiniz. 

Aşk hayatınızda sözlerinizi ve beden dilinizi etkin bir şekilde kullanacak olmanız daha önceden açılamadığınız hayran olduğunuz bir kalbi kazanma şansınızı artırıyor ancak denemeye değer bile olsa Merkür’ün geri harekette olduğunu unutmamak gerekir.

Geçerli ilişkilerde ise Partnerinizle daha önceden fırsatını bulamadığınız kısa bir seyahat kaçamağını bu dönem gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.