4 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Başak burcunun evinde ilerliyor. Seçici ve ayrıntıları önemseyeceğimiz enerjiler veriyor.

Çalışmak, üretmek ve konsantrasyon gerektiren önemli görevlerimizi tamamlamak isteğimiz ağır basacağı bir gün geçirebiliriz.

Uğraşlarımız üzerinde veya çalıştığımız işlerde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalamak önemli hale gelecek.

Aynı zamanda evimizde yada iş yerimizde dağınıklığı toparlama, temizleme, arızalı eşyaları onarmak için de uğraşlar verebiliriz.

Sağlık işlerimiz, hastane ziyaretlerimiz, spor, diyet programlarımızdan destek de alabileceğimiz bir gün sevgili dostlar.

Günün ikinci yarsı Ay -Güneş ile uyumlu bir görünüm oluşturuyor. İşve özel ilişkilerde üretken ve verimli olabileceğimiz bir zamandır. Olumlu ve akıcı ilerlemeler kaydedebilir, girişimlerimizde başarı şansımızı artabiliriz.

Aslında bu zaman diliminde kendimizi daha kolay ve doğal bir şekilde ifade edebiliriz ve daha güçlü bir amaç duygusu ile potansiyelimizin en üst noktasınaulaşabiliriz. Mali konulardaki işlerimiz, önemli görüşmelerimiz, uzlaşmak gereken mevzular ve paylaşımlar adına değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sonrasında Akşam saatlerine doğru Ay-Venüs ile olumsuz bakış açısına giriyor. Yaşantımıza motivasyon, tembellik ve disiplin eksikliği getiriyor. İşimize, sorumluluklarımıza isteksizce ve zoraki hesaplar içinde yaklaşmamız dikkatsizliklere neden olabilir. Dolayısıyla Birlikte çalıştığımız kişilerle anlaşmazlık, çekişmeler yaşayabiliriz.

Küçük bir gerginlik veya anlaşmazlık ikili ilişkilerimize de yansıyabilir. En iyisi özverili ve nezaketli davranarak, kendimize huzur ve dengeli bir ortam sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.