30 Haziran 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay, yeniay fazında ve Yengeç burucunun evinde ilerliyor. Bizlere aşinalık, güvenlik ve sakinlik arayacağımız enerjiler veriyor. Ayrıca kendimizi merkeze almaya ve fazla düşünmeyi bırakmaya teşvik ediyor. Dikkatimizi ve duygularımızı, sevdiklerimize odaklayabilir, sevdiklerimizle kurduğumuz bağları güçlendirmek isteyebiliriz. Nostaljik ve ruhumuzu rahatlatan şeylerle de kendimizi şımartabiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün trinesi etkili oluyor. Hayal gücümüzün derinliklerinden zenginlikler çıkartabileceğimiz bir geçiştir. Aynı zamanda zihnimizi de daha uyanık tutmak gerekiyor. Bir rüya durumuna kaymak çok kolaydır. Bu sebepten yanılgılara kapılmayalım ki planlanmamış bir toplantının, beklenmedik bir olayın veya istenmeyen sonuçların etkisinden korunalım sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Mars karesi etkili oluyor. Görevlerimizi, yükümlülüklerimizi yerine getirirken hırs ve rekabetçi tavırlar sergileyebiliriz. Zira dikkatimizi hedeflerimize odaklamak zor olabilir. Rahatsız edici gecikmeler veya cesaret kırıcı bir an yaşamamız mümkün olabilir. Güven ve güç ile ilgili sıkıntılı durumlarda yaşayabiliriz. Dolayısıyla Mevcut koşullar göz önüne alarak ılımlı, sabırlı bir yaklaşım benimsemek ve yapıcı olmaya odaklanmak en iyisidir sevgili dostlar.

Gece saatlerinde Günün son açısını Ay boşluğa girmeden Plüton karşıtlığı ile etkinleştiriyor. Bu geçiş ile stres ve hırsları artıran zor bir yöne eğilim göstermemiz mümkün olabilir. Bu yoğun enerjiyi yapıcı bir şeye kanalize edebilirsek, normalden daha verimli olduğumuzu görebiliriz.

Ay saat 23.13 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.