27 Haziran 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay İkizler burcunun evinde ilerliyor. İkizler burcunda ilerleyen Ay hareketli ve yön değiştiren enerjiler veriyor.

Duygularımız ve ruh hallerimizin hızlı ve kolay değişeceğinden, davranışlarımızda daha esnek yaklaşımlar sergileyebiliriz. Çalışmalarım ız veya uğraşlarımıza bir anda her şeyi yapma isteğiyle motive olacağız.

İletişim gereken işlerimiz, entelektüel çalışmalarımız ve eğitim meselelerimize daha fazla zaman harcamak zorunda kalabiliriz ancak hem konuşarak hem de yazışarak pek çok işimizi kolaylıkla halledebiliriz.

Gün içinde iş yada eğitim amaçlı kısa seyahatler, haberler, ziyaretler gibi planlarımızın akışını hızlandırabilecek yeni gelişmeler de yaşayabiliriz.

Çalışma üzerinde olduğumuz konularda araştırmalaryapabilir, bilgi sahibi olmak istediğimiz bir kitap veya dergi satın alabiliriz. Yada araştırmalarımızı kütüphaneye giderek orada da sürdürebiliriz. Açık havada yürüyüşler, omuz ve kollarımızı esneteceğimiz fiziksel hareketler yaparak boşta kalan zamanlarımızı da değerlendirebiliriz.

Ayrıca kardeşlerimiz, yakınlarımız ve komşularımızla ilgili önemli gelişmeler de gündemimizi meşgul edebilir.

Öğle saatlerine doğru Ay-Merkür ile kavuşup Şiron atmışlığını etkinleştiriyor. Duygusal duyarlılık ve aynı zamanda değişken bir ruh halinde olacağız. Dolayısıyla bu enerjiyi yaratıcı projelere veya duygusal ihtiyaçlara odaklanarak kanalize edebiliriz.

Özellikle ilişki sorunlarımızı çözmek, kurtulmak için harika bir fırsattır. Sevdiklerimiz ve aile üyelerimiz ile yapacağımız görüşmelerimiz duygusal olarak besleyici olacaktır. Yakınlarımızınyada kendimizin sorun ve problemlerine çıkar yolları bulabiliriz.Ayrıca, bu zaman dilimini Tedaviler, sağlığımızla ilgili işler, kişisel bakım, kürler veya şifa çalışmaları, enerji çalışmaları yaparak değerlendirebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.