24 Haziran 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Boğa burcunun evinde ilerliyor. İstikrarlı, hassas veiş birliğine teşvik edici enerjiler veriyor. Huzur ve güven ihtiyacımız artarken, somut adımlar atmaya çalışacağız. Çalışmalarımızı rahat bir atmosfer, samimi ilişkiler kurarak tamamlamaya çalışabiliriz. Finansal konularda ise istikrarlı olmaya ve maddi durumumuzu değerlendirmeye yönelebiliriz.

Anda kalmak, beş duyunun keyfini çıkarmak çok daha önemli bir hal alacak. Dolayısıyla ailemiz, eşimiz ya da partnerimiz ile birlikteliğimizi arttırmak, leziz yemekler yemek, keyif aldığımız aktivitelere katılmak isteyebiliriz. Zira sevdiklerimizle kalbimize yakın olan insanlarla ekstra uyum ve keyif sağlayabiliriz.

Kulak, burun, boğaz, triod bezleri ve sinüs bölgelerinden rahatsız olanların sağlıklarına özen göstermeleri gerekebilir.

Bugün Ay açısız ilerleyecek dolayısıyla bugün hayallerimizi ve ideallerimizi giderek daha fazla takip edebiliriz. Sonucunda önceliklerimizde veya hedeflerimizde ince bir değişim yaşamamız mümkün olabilir. Maddi hedeflerimiz ise, onları bize daha güçlü bir amaç veya anlam duygusu getiren şeylerle dengeleyebilirsek daha tatmin edici olabilir.

Ayrıca dikkatimizi çeken ve ilgimizi çeken farklı faaliyetlerden veya düşünce çizgilerinden ve şeylerden zevk almayı tercih edebiliriz. Sorunların üstesinden gelmek için yaratıcı fikirler bulmak için de iyi bir zamandır. Veya herhangi bir durum veya kişiye olan inancınızı gün içinde güçlü bir şekilde anlayabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.