2 Haziran 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Yengeç burcunun evinde geçiriyor. Duygusal, hassas ve korumacı enerjiler açığa çıkarken vatan, halk, toprak, bayrak ve aileyi ilgilendiren konular vurgu kazanıyor. Günlük işlerimizin dışında evimizdeki işlerimizle ilgilenmek bugün yapılacak en güzel şey olacak. Aile büyüklerimizin, varsa çocuklarımızın bakımları, sağlıkları için gereken uğraşlar adına değerlendirebiliriz. Bütçemizle ilgili planlar geliştirebilir, evimiz için gerekli ihtiyaçlarımızı alabiliriz. Akşam için ailemiz ve sevdiklerimize güzel sofralar hazırlayarak, keyifli birliktelikler kurabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-şiron karesi etkinleşiyor. Geçmiş negatif duyguların izlerini zihninden atmak  yaraları şifalandırmak ve kendimize yeni bir başlangıç yapma fırsatı bulabileceğimiz bir enerjidir. Kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, kusurlu olduğumuz yönlerimizin farkına varabilir, bakış açımızı değiştirip, farklı çözüm yollarına eğilmek adına değerlendirebiliriz.

Sonrasında Ay-Uranüs ile uyumlu görünüm oluşturuyor. Bu geçiş günümüzü canlandıracak hoş sürprizler getirebilir. Önceden yaptığımız bir girişiminin sonucunu alabilir, aniden iş toplantıları, iş görüşmeleriyle gündemimiz hareketlenebilir. Eski bir tanıdığımızla tesadüf karşılaşabilir yada uzun süredir haberleşemediğimiz bir arkadaşımızla görüşme fırsatı elde edebiliriz.

Gökyüzünde, bir süredir geri giden Merkür ise nihayet düz hareketine dönmek için durağan (s ) konumda. Durağan konumdaki Merkür’ün geri hareketinden daha fazla önemli olduğunu unutmamakta fayda var sevgili dostlar. Dolayısıyla yeni girişimlerimizi hafta başına bırakmak ve bugün doğal akışla ilerleme sağlamaya çalışmak en doğrusu olacaktır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.