3 Haziran 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Güne daha sıcak, rahat ve koruyucudur olacağımız enerjilerle başlıyoruz. Köklerimizle bağlantı kurma ihtiyacı hissedebiliriz. İnsanların bakış açılarını anlama konusunda daha iyimser olmaya çalışabiliriz.

Gün ortalarına doğru Ay-Neptün trinesi etkili oluyor. Hayal gücümüzün derinliklerinden zenginlikler çıkartabileceğimiz bir geçiştir. Aynı zamanda zihnimizi de daha uyanık tutmak gerekiyor. Bir rüya durumuna kaymak çok kolaydır. Bu sebepten yanılgılara kapılmayalım ki planlanmamış bir toplantının, beklenmedik bir olayın veya istenmeyen sonuçların etkisinden korunalım sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür atmışlığı etkinleşiyor.Öğrenme ve paylaşma ihtiyacınızı harekete geçiriyor. Özellikle ticari faaliyetler ve eğitim, seyahat konulu işlerimizi sonraki adıma taşımak için iyidir. Zira daha olumlu ve kendinden emin hareket edebilir, yaptığımız ve söylediğimiz şeyler için destek almak nispeten daha

Ay Yengeç burcunda son bağlantısını Plüton karşıtlığı ile oluşturuyor. Bu geçiş ile stres ve  hırsları artıran zor bir yöne eğilim göstermemiz mümkün olabilir. Bu yoğun enerjiyi yapıcı bir şeye kanalize edebilirsek, normalden daha verimli olduğumuzu görebiliriz.

Ay 18.14-21.38saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Ay’ın boşlukta kalacağı bu zaman fiziksel ve ruhsal enerjimizi normal akışa bırakarak ilerleme sağlamak daha elverişlidir sevgili dostlar.

Ay Aslan burcuna girişi ile yaklaşık iki buçuk gün boyunca düşüncelerimizi ve faaliyetlerimizi ortaya çıkarmamıza teşvik ediyor.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle  şifalanalım.Sevgiler.