Öncelikle Mustafa kemal Atatürk ve silah arkadaşları, şehitlerimizi saygı, minnet ve özlemle anıyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyorum.

19 Mayıs 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Oğlak burcunun evinde geçiriyor. Güne görev ve sorumluluk duygularımızın her zamankinden daha fazla güçleneceği enerjiler veriyor. Gün boyu daha planlı olacak ve zamanımızı çok iyi yönetmeye çalışacağız. Dolayısıyla ne istediğimizi ve hangi hedefe doğru gitmemiz gerektiğinin kararlılığında ve sabrında olmaya çalışmalıyız.

Günün ikinci yarısı Ay-Şiron ile kare, Uranüs ile trine açıları oluşturuyor. Önceden düşünmediğimiz, deneyimlemediğimiz olay ve konulara açık etkilerde olacağız.

Sıra dışı ve heyecan verici sosyal ve romantik fırsatlar karşımıza çıkabilir. Ummadığımız Kapılar açılır ve önemli adım atmamıza yardımcı olabilir.

Ay günün son saatlerini Venüs karesi ile kapatıyor. Alma-verme dengesinin bozulmasına yol açabilecek bir etkidir. Dolayısıyla ilişkiler açısından istikrarlı davranmaya özen göstermeliyiz.

Günün diğer gezegen hareketinde ise Güneş-Plüton trinesi etkinleşiyor. Yenilenme, başarı ve büyüme getiren bir geçiştir. Hedeflerinize ulaşmak, hayatınızda değişiklik yapmak için her zamankinden daha kararlı ve öz güvenli olabilirsiniz. İş, kariyer, aşk, finans gibi hayatınızın her alanında, zor olanı başarma istediğiniz ile strateji geliştirip amacınıza ulaşabilirsiniz. Etkili ve güçlü pozisyonda olan kişilerle olumlu, ilişkiler geliştirebilirsiniz. Bu sayesinde onların yardımlarını görebilirsiniz.

Bağımlı olduğunuz ve bırakmak istediğiniz her hangi bir alışkanlığınız ve yaşam enerjinizi tüketen, sizi aşağıya çeken  insanları değişim dönüşüm enerjisiyle geride bırakabilirsiniz. Bu sayede hayatınızı kolaylaştıracak ve onlara ihtiyacınız olmadığını anlayacaksınız

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.