12 Mayıs 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Başak burcunda ilerleyen Ay 06.00–09.35 de boşlukta ilerliyor ve sonrasında Terazi burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca denge ve uyumu doğal olarak yaratabileceğimiz enerjiler getiriyor.

İlişkiler, parasal konular, güzellik, estetik huzur, anlamak ve anlaşılmanın önemli olacağı iki buçuk gün geçireceğiz.

İş ve Çalışmalarımızı denge kuran fikirler eşliğinde ilerletmeye çalışırken, önemli toplantılar ve bağlantılarımızı da adil bir şekilde yürütmeye çalışacağız.

Evimizde dekorasyon işlerimizle ilgilenebilir, bahçemiz yada balkonumuz için ise çiçekli bitkiler, süs bitkileri dikerek zamanımızı değerlendirebiliriz

Günün tek bağlantısı günün ikinci yarısı Ay-Merkür tirnesi ile gerçekleşiyor. Gerekse zihinsel gerekse duygusal olarak kendimizi her zamankinden daha fazla rahat hissedeceğiz. Evimizde veya işimizde önem verdiğimiz insanlarla hoş etkileşimler yaşayabiliriz. Yazmak, tanıtım yapmak, halkla ilişkiler, reklâm tanıtım ve ticari konulu işlerde beklentilerimizin karşılanacağı gelişmeler yaşayabiliriz.

Eğitim yada iş girişimlerimiz için sınavımız varsa her zamankinden daha çok başarılı olabiliriz.

Jüpiter dün 11 Mayıs-Ekim sonuna kadar Koç'ta Transit etmeye başladı. Ekim ayının sonunda, kısa bir süreliğine Balık burcunda gerileyecek ve ardından Aralık sonunda tekrar Koç burcuna girecek. Jüpiter, bu dönemlerde Ateş burçlarını (Koç, Aslan, Yay) ve Hava burçlarını (İkizler, Terazi, Kova) destekleyecek. Jüpiter bu burçların hırslarını, güçlerini, zevklerini, hızlarını ve verimliliklerini harekete geçirecektir. Ve bu kez bu Burçlar, daha enerjik, daha istekli, şanslı ve iyimser olacaklar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.