9 Mayıs 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Aslan burcunun evinde ilerliyor. Güne onurlu, gururlu ve kendimizi yetkili hissedeceğimiz enerjiler verirken sevecen ve etkileyici doğada olacağız. İşimiz ve uğraşlarımızda daha fazla yaratmak. Verim almak isteğimiz, detay ve nüansları önemsetmeyecek ancak farklı olmak, fark yaratmak hatta gösteriş arzusu içine de girebiliriz

Günün ikinci yarısı Ay Aslan burcundaki son bağlantısını Satürn karşıtlığı ile etkinleştiriyor. Çalışma yada ev yaşantımızda göz ardı ettiğimiz sorumluluklarımıza dikkatimizi vermemiz gerekebilir. Planlarımızda hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Otorite figürleriyle uyuşmazlık, gerginlik veya çatışmalar yaşamamız mümkün olabilir. Karşılaşacağımız zorlukların üstesinden gelmek adına sabırlı hareket etmeliyiz.

Sonrasında Ay saat 15.39 da boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor. Bizlerde günün geri kalanında eksikliklerimizi tamamlamak, hatalarımızı düzeltmek, dağınıklığımızı toparlamak için enerjimizi harcayabiliriz.

Sevdiklerimizle zaman geçirmek, dinlenmek sanat ve yaratıcılık gösterdiğimiz uğraşlara odaklanabiliriz. Ayrıca, namaz, dua, meditasyon, yoga, maneviyat gibi içselleştirici her türlü aktiviteyi tercih edebiliriz sevgili dostlar.

10 Mayıs–3 Haziran tarihlerli arasında Boğa burcunda geri hareketine hazırlanan Merkür (S) Durağan pozisyonda. Ayında günün çoğunluğunda boşta olacağını hesaba katarak hareket etmekte fayda var, beklemekte fayda var sevgili dostlar. Zira  şimdi söylediğimiz veya planladığımız şeylerin daha sonra gözden geçirilmesi gerekebilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.